nabór na studia inżynierskie w Ustce

Dla wszystkich uczniów i studentów z naszego usteckiego regionu. Można tutaj dyskutować o miejscu w którym się uczycie bądź uczyliście. O szkołach, nauczycielach, przedmiotach, itp.

Moderator: DKS

usno
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 09:48

nabór na studia inżynierskie w Ustce

Post autor: usno » czwartek, 12 lipca 2007, 09:24

UWAGA! Akademia Marynarki Wojennej Studia Cywilne ODDZIAł W USTCE ogłasza nabór na studia zaoczne o kierunku MECHANIKA I BUDOWA MASZYN! Uzyskiwany tytuł INżYNIERA. Rekrutacja BEZ EGZAMINóW. Decyduje kolejność zgłoszeń!!

Kontakt:
t.zielinska@amw.gdynia.pl
058 6262648 p. zielińska

usno
Posty: 8
Rejestracja: wtorek, 20 lutego 2007, 09:48

zainteresowanie

Post autor: usno » środa, 18 lipca 2007, 09:29

Witam,

Dodam tylko, że na Kierunku Budowa maszyn można wybrać specjalność Inżynierskie zastosowania komputerów.

Studia w specjalności inżynierskie zastosowanie komputerów koncentrują się na zagadnieniach szeroko pojętego zastosowania systemów komputerowych do rozwiązywania współczesnych problemów inżynierii okrętowej.

W zakresie studiów znajdują się wszystkie przedmioty standardowe kierunku mechanika i budowa maszyn poszerzone o tematykę eksploatacji inżynierii systemów komputerowych w zastosowaniach okrętowych. Studenci w czasie studiów zapoznają się: z podstawowymi zagadnieniami mechaniki i budowy maszyn okrętowych, z wybranymi zagadnieniami dotyczącymi zasad eksploatacji mechanizmów i urządzeń okrętowych, a także zagadnieniami z zakresu architektury systemów komputerowych sterowania procesem ich użytkowania. W programie studiów znajduje się problematyka komputerowego wspomagania projektowania, realizacji obliczeń inżynierskich z zastosowaniem specjalistycznego oprogramowania, graficznej prezentacji danych oraz ich przetwarzania z wykorzystywaniem technik multimedialnych, a także wykorzystania zasobów internetowych.

Piszcie proszę, czy ta oferta jest dla Was interesująca.

Zablokowany