Strona 1 z 1

nabór na studia inżynierskie w Ustce

: czwartek, 12 lipca 2007, 09:24
autor: usno
UWAGA! Akademia Marynarki Wojennej Studia Cywilne ODDZIAł W USTCE ogłasza nabór na studia zaoczne o kierunku MECHANIKA I BUDOWA MASZYN! Uzyskiwany tytuł INżYNIERA. Rekrutacja BEZ EGZAMINóW. Decyduje kolejność zgłoszeń!!

Kontakt:
t.zielinska@amw.gdynia.pl
058 6262648 p. zielińska

zainteresowanie

: środa, 18 lipca 2007, 09:29
autor: usno
Witam,

Dodam tylko, że na Kierunku Budowa maszyn można wybrać specjalność Inżynierskie zastosowania komputerów.

Studia w specjalności inżynierskie zastosowanie komputerów koncentrują się na zagadnieniach szeroko pojętego zastosowania systemów komputerowych do rozwiązywania współczesnych problemów inżynierii okrętowej.

W zakresie studiów znajdują się wszystkie przedmioty standardowe kierunku mechanika i budowa maszyn poszerzone o tematykę eksploatacji inżynierii systemów komputerowych w zastosowaniach okrętowych. Studenci w czasie studiów zapoznają się: z podstawowymi zagadnieniami mechaniki i budowy maszyn okrętowych, z wybranymi zagadnieniami dotyczącymi zasad eksploatacji mechanizmów i urządzeń okrętowych, a także zagadnieniami z zakresu architektury systemów komputerowych sterowania procesem ich użytkowania. W programie studiów znajduje się problematyka komputerowego wspomagania projektowania, realizacji obliczeń inżynierskich z zastosowaniem specjalistycznego oprogramowania, graficznej prezentacji danych oraz ich przetwarzania z wykorzystywaniem technik multimedialnych, a także wykorzystania zasobów internetowych.

Piszcie proszę, czy ta oferta jest dla Was interesująca.