Strona 1 z 1

List do ustczanina z Kancelarii Prezydenta RP !

: niedziela, 1 lipca 2007, 21:59
autor: prostak


LIST DO USTCZANINA Z KANCELARII RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ !

BLO-1346/27/RB W
Pan Zygmunt Jan Prusiński

Szanowny Panie,
potwierdzamy wpływ Pana listu e-mail z 3 czerwca 2007 r. adresowanego do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Serdecznie dziękujemy za słowa poparcia nadesłane dla Pana Lecha Kaczyńskiego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej a także za nadesłany wiersz. Pragniemy Pana zapewnić, że dowody sympatii mają dla Pana Prezydenta ogromne znaczenie.

Ze swojej strony życzymy Panu wszystkiego dobrego.

Z poważaniem
radca Renata Bartosiewicz - Willner
Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
Warszawa 29 czerwca 2007 r.

* * *

Szanowny Panie Prezydencie

Każdy człowiek powinien mieć (swoją misję w życiu - nie tylko szukać cienia i w nim pozostawać, czekając na to że inni za niego coś zrobią na rzecz Polski. Ale tak w większości ludzie jako częśc Narodu wybierają rolę nie służenia Ojczyźnie, a być i żyć w takowym "zawieszeniu"... To brzydka postawa i cecha.

Pan jest wybranym z wyboru Prezydentem IV Rzeczypospolitej Polskiej, (bez kokieterii) dałem na Pana głos. Trochę mi się dostało w mediach internetowych, kiedy opublikowano moją "Depeszę Gratulacyjną" do Pana po roku pracy w Pałacu Namiestnikowskim, na forach w kraju i za granicą. - Znam tych wrogów... Zatem Pan robi swoje i ja robię swoje (obdarowany instynktem metafizycznym), chyba to dzięki i Pana Boga, że mogę tworzyć narodową poezję.

Dzisiaj napisałem wiersz pt. "Gdzie jest Polska"?
Pomyślałem sobie i, chyba trafnie, dlaczego Prezydent Polski, Pan Lech Kaczyński nie może bezpośrednio i osobiście otrzymać od poety tego świeżutkiego wiersza, tego owocu jego pracy w imieniu Matki - Polski ?!

Z wyrazami głębokiego szacunku
Zygmunt Jan Prusiński
Ustka. 3 czerwca 2007 r.


: niedziela, 1 lipca 2007, 23:06
autor: autkasz
hahahahaha :D
ja kiedys napisalem list do Finlandii do świętego mikołaja i też mi odpisał, tzn nie sam mikołaj, ale jego pomocne Elfy! :) podejzewam ze pan czuje się dzis tak jak ja wtedy :)

Re: List do ustczanina z Kancelarii Prezydenta RP !

: poniedziałek, 2 lipca 2007, 05:54
autor: Juma
prostak pisze:Pan jest wybranym z wyboru Prezydentem IV Rzeczypospolitej Polskiej, (
Z wyrazami głębokiego szacunku
Zygmunt Jan Prusiński
Ustka. 3 czerwca 2007 r.

W jednym z seriali, bogobojna parafianka podkreśla, iż w Radzie Parafialnej jest z wyboru a nie z nominacji.
To się robi ciekawe. Czy to jakaś nowa forma Kuciaka?
J

: wtorek, 3 lipca 2007, 00:18
autor: mika
nie wspominaj Kuciaka bo sie znowu odezwie jego szlachecka mosc buahaha a ja tez popieram Kaczyńskiego a ci co sie go czepiaja to zazwyczaj nie majac sie o co przyczepic to o wyglad ... a co Kaczyński zrobil zle ? Zreszta fajnie kogos oceniac po tak krotkim czasie, on chce ruszyc ten kraj do przodu a wszyscy na niego jada z platforma <czyt. komuchami> na przodzie i ta ruda swinia tuskiem ... dobra teraz mnie zjedziecie bo pewnie wiekszosc za tuskiem a ja i tak wyjezdzam wiec nie odpowiem hehe a zanim bedziecie wrzeszczec jaki Kaczyński jest zly to pomyslcie skad sie takie myslenie u was wzielo z tego ze sami oceniliscie jego podkreslam postepowanie a nie wyglad czy dlatego ze wszyscy tak krzycza? nie ma to jak nie miec wlasnego zdania...

: wtorek, 3 lipca 2007, 07:47
autor: elveez
Siebie warci....

Mądrość, mądrość, mądrość!

: wtorek, 3 lipca 2007, 11:17
autor: prostak
MĄDROŚĆ, MĄDROŚĆ, MĄDROŚĆ !

Dziękuję "MIKA", tu nie chodzi żebyśmy się czemuś czy komuś podlizywali; człowiek ma mieć charakter i Ty to masz.

Dzięki Twojemu komentarzowi o PO, Platformie Obywatelskiej, podałem Witrynę ZBIGNIEWA NOWAKA http://www.raportnowaka.pl/

Przecież nie kłócę się z Redaktorem Nowakiem, on szanuje moje poglądy a ja jego, choć na pewno stoimy po właściwej stronie POLSKI.

Szczególnie niech POLSKA MŁODZIEŻ czyta niesamowitą pracę p. Redaktora Nowaka. On nie wyjmuje spod paznokci informacji niesprawdzonych. To istny KRONIKARZ POLSKI - tak go nazywam, i zapewne przyjaźnimy się politycznie.

Jeśliby utworzył siłę polityczną w kraju, stoję przy nim, Dlaczego? Bo mu ufam. Zaraz bym na POMORZU rozbudowałbym struktury tejże organizacji.

Pozdrawiam Cię z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
3 lipca 2007 r.