KOALICJA POS (Partia Okrągłego Stołu )

Idealne miejsce na wszelkiego rodzaju dyskusje polityczne.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
prostak

NIE ZAPOMINAJ I O TYM...

Post autor: prostak » czwartek, 13 grudnia 2007, 01:24

NIE ZAPOMINAJ I O TYM...

Że byłem I sekretarzem PZPR w Ustce !!!!!

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
13 Grudnia 2007 r.

(26 Rocznicę Stanu Wojennego przeciwko Narodowi Słowiańskiemu)!!!

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » czwartek, 13 grudnia 2007, 22:40

Witam,
Janusz Niesyto, NIE :!: , jego to ja nie witam :!:,pooooo-kierowac ma ten stary bolszewik "Protokolem dyplomatycznym".
Czy ON tam juz, u Millera "nie kierowal" na dobra droge ?
Okazuje sie,ze pan Schnepf, to nie najwieksza niespodzianka w MSZ.

Jakie "zaslugi"ma Niesyto, tutaj probka:
Szanowna Pani Minister
W tym kontekście niepokojąca jest działalność pana Janusza Niesyto, ambasadora RP w Szwajcarii, który podobnie jak jego poprzednik, pan Margański, przekracza uprawnienia dyplomatyczne, prowadząc bojkot Związku Organizacji Polskich w Szwajcarii. Widzimy w tym działanie celowe, mające prowadzić do rozbicia jedności wśród polskich patriotycznych organizacji.
Procederowi temu Związek Organizacji Polskich w Szwajcarii musi przeciwstawiać się z mocy statutu a także w interesie tutejszej polskiej, w większości patriotycznie nastawionej diaspory.
Domagamy się by Pan Janusz Niesyto, reprezentujący urząd Premiera oraz Prezydenta RP, a kontynuując znaną nam z czasów Polski Ludowej politykę agenturalno-rozbijacką, absolutnie sprzeczną z polską racją stanu oraz interesem najwyższych władz państwowych, został bezzwłocznie z tego godnego urzędu odwołany.

Za Związek Organizacji Polskich w Szwajcarii
Dr Jan Pyszko – prezes
Stanisław Komorski – sekretarz

Binningen, dnia 13 grudnia 2006 r.

Kiedys jak chodzilem na wodke do "Baltyckiej", po to, zeby sie "ucieszyc"
socjalizmem i innymi kolorami...
Mowilo sie; no to bec...i cos tam jeszcze...
Ironicznie mowiac, bedzie wesolo, Owsiak by rzekl- OJ,BEDZIE SIE DZIALO :!:
Szkoda tylko, ze smutno.

Pozdr
JCH "Wrog Ludu"
Uwolnij swój umysł, reszta sama podąży za tobą, nie kolor a zmysł, nie bądź płytkim bądź sobą.

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » niedziela, 16 grudnia 2007, 00:07

Witam,

...jak juz wspominalem ,kiedy dzieja sie rzeczy wazne...
...wiekszosc medii puszcza "baki",zajmuje sie zeszlorocznym sniegiem,
wspomina czule o Dodzie i jakims smrodzie lub przemilcza istotne sprawy
Dlaczego tak sie dzieje ? :?: :?: :!:

Tutaj przyklad takiej inf.
Wykupujemy Polskę...
Ciężko się przedzierają, poprzez gąszcze poprawności politycznej, pewne informacje. Media w Polsce i nie tylko - jak się okazało - mają określone ramy, tzw. koryto, którym mogą płynąć i rzadko kiedy próbują się z tego wyłamać. Dlatego warto podać – choć całe to wydarzenie miało miejsce już jakiś czas temu – tę informację, jako pilną i ważną, by potwierdzić to, co inni bagatelizują i lekceważą.

Jak podaje Bibuła, podczas konferencji ekonomicznej w Tel Awiwie, prezydent Peres powiedział:
- Izraelska ekonomia jest w stanie rozkwitu. Izraelscy biznesmeni inwestują wszędzie na świecie. Izrael może poszczycić się niespotykanym sukcesem. Na dzień dzisiejszy, wygraliśmy ekonomiczną niezależność i wykupujemy Manhattan, Polskę i Węgry. (...) Dla naszego małego kraju jak nasz, to jest naprawdę zadziwiające. Widzę, że wykupujemy Manhattan i wykupujemy Węgry i wykupujemy Rumunię i wykupujemy Polskę. To co widzę pokazuje, że nie mamy z tym problemów. Dzięki naszemu talentowi, naszym kontaktom i naszemu dynamizmowi, mamy własności prawie wszędzie...

Powyższy cytat pojawił się najpierw po hebrajsku w izraelskim dzienniku Maariv 10 października, po zakończeniu konferencji Associtation of Trade Offices. Żadne inne światowe media (poza węgierskim portalem kuruc.info oraz portal mathaba) nie podchwyciły tego bulwersującego stwierdzenia, aż do momentu gdy inny izraelski dziennik Yediot Aharonot powtórzył tę informację. W tym momencie węgierski dziennik Magyar Nemzet zwrócił się do ambasady izraelskiej na Węgrzech o komentarz i wyjaśnienie wypowiedzi prezydenta. Rzecznik Ambasady Izraela András Büchler potwierdził wypowiedź, jakkolwiek dodał, że słowa "były źle dobrane".

Na Interencie pojawiła się też wersja audio-wideo wypowiedzi prezydenta Izraela. [YouTube - oryginalna wypowiedź po hebrajsku]

Ministerstwa Spraw Zagranicznych Polski, Węgier i Rumunii nie wykazały żadnego zainteresowania wypowiedzią prezydenta Izraela, a prasa tych krajów nie przekazała nawet najmniejszej wzmianki o incydencie.

(ZS)
Zrodlo: http://www.kworum.com.pl/info.php?id=powitanie

Pozdr
JCH "Wrog Ludu"
Uwolnij swój umysł, reszta sama podąży za tobą, nie kolor a zmysł, nie bądź płytkim bądź sobą.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 16 grudnia 2007, 00:13

Smietnik jak zwykle.
Gdzie ten ICH grzebie?
Zna pewnie biegle angielski i hebrajski.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » niedziela, 16 grudnia 2007, 11:13

Zna pewnie biegle angielski i hebrajski.
Chcesz poznać wroga -poznaj jego kulturę! :D
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 16 grudnia 2007, 11:30

No wlasnie.Trzeba znac zeby sie wypowiadac ale mozna tez wkleic linka , zaznaczyc ze sie pod trescia w nim zawartej zgadzam i "podpisuje".Metoda na "ICH".Korczaginowska iscie.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » niedziela, 16 grudnia 2007, 11:44

Witam PPP,
na niektore komentarze,wywazone sznurkiem i za pomoca "ruskiego klucza" (czyt.mlotek).
Juz odpowiedzial,"wieszcz i medrzec" Unii (czyt.dawnej Europy).
Toc, ten nobel, nie byl chyba od wiadomej"reki", ale chyba od nogi?
"Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie" - Lech Wałęsa.
na zapisy do "klubu medrcow", odpowiada Bolek, jak rasowy polityk :shock:
Były prezydent wyraża zainteresowanie. - Jeśli dostanę propozycję, zgodzę się - mówi Lech Wałęsa. - UE potrzebuje zmian. A ja nigdy nie uchylam się od trudnych spraw - dodaje
czym wiecej, pisze,czytam tu i tam, odnosze wrazenie, ze "takych" Bolkow, jak ich zwal,tak ich zwal,pal licho, tudziez "elyty";
jak np.K&K.Group Sp.b.o.c.m. (spolka bez odpowiedzialnosci cywilno moralnej) jest wiecej,
a co najwazniejsze-nie uchylaja sie od trudnych spraw, a wrecz przeciwnie,przyczyniaja sie do ONYCH, tak- zeby wszystkim,zylo sie...
Przeciez, wiadomo jak :?: :!:

Pozdr
JCH "Wrog Ludu"

Awatar użytkownika
prostak

POWIEM TAK: ECH WY NIEWOLNICY, NIEWOLNICY !

Post autor: prostak » niedziela, 16 grudnia 2007, 11:46

POWIEM TAK: ECH WY NIEWOLNICY, NIEWOLNICY !

Dziękuję Panie ICH za serce dla Polski i Narodu Słowiańskiego - Polaków.
Ci niedowiarki będą kiedyś wspominać te rzeczy które Pan pisze. Pozdrawiam Pana.
Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
16 Grudnia 2007 r.

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » sobota, 22 grudnia 2007, 08:29

Witam,
elementarz dla pierwszej klasy, tudziez zerowki,(rowniez dla doroslych?wyborcow)
czyli; Alfabet Bronisława Wildsteina

Bronisław Wildstein 21-12-2007
http://www.rp.pl/artykul/78833.html

Pozdr
"Reakcja"JCH - "Wrog Ludu" :roll:

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » sobota, 22 grudnia 2007, 22:42

Towarzystwo wzajemnej adoracji! :lol: Pawka Korczagin i Pawlik Morozow :lol: a na dokładkę fajna lista Wolfensteina! Panowie pobudka! Czas już uwolnić swój umysł! :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » niedziela, 23 grudnia 2007, 01:04

Witam,
bardzo dziwne :!: :shock:
Jak co roku Wigilija jest 24 grudnia, a tutaj juz, jakis gatunek zwierzecym glosem komentarze ryczy i jak zwykle scisle zwiazane z tematem.
Nie wiem do konca, niby skad moge wiedziec?
Znajac jednak niektore dziwne mutacje np.lib-left, wiem, ze wode ognista, zaczynaja kosztowac, duzo,duzo wczesniej, przed Swietami.
Pozniej kraza i szukaja, czego Oni szukaja :?:
Hmm, czy to jest powodem,podtrzymywania tematu w "stylu" tow.Zakowskiego :?: :P
W kazdym razie, niektore wpisy brzmia jak klon gadzinowki wybiorczej.
Wiem,ze Swieta za pasem,mimo to wyraze sie tradycyjnie:

Ja na to(ten"styl"), jak na brzydka pogode-pie.... :twisted:

PS.Co Pan,panie PPP, o tym mysli, moze tak byc ?

Pozdr
"Reakcja"JCH -"Katol"-"Wrog Ludu" :roll: 8)

Awatar użytkownika
prostak

DO PROFESORA "ICH"

Post autor: prostak » niedziela, 23 grudnia 2007, 08:34

DO PROFESORA "ICH"

Jak Pan wie, wszyscy jesteśmy PROFESORAMI im. Bartoszewskiego, a jeśli nie, to chociaż MAGISTRAMI im. Kwaśniewskiego. I czy bym nie chciał ja, Pan, inni - to i tak nimi jesteśmy...

Szanuję Pana, że nie puszcza Pan baniek mydlanych z ust czy z d**y! Że choć jest Pan (niewolnikiem współczesnej zarazy), to nie stoi Pan w pierwszym szeregu a zawsze w ostatnim... W ostatnim szeregu i ja tam jestem!

Zauważył Pan sądy (w tym kraju)? Tow. Jakubowska niewinna!!!!!
Jeśli ona nie jest winna - to ja jestem winien! Za co? Że nie wierzę tym "doskonałym" demokracjom. Ja takie demokracje to wylewam z siebie po piwku gdzieś w wybranych krzakach.

Panie ICH, PRAWO ma być zdrowiuteńkie, tak, PRAWO - nie ta sfałszowana demokracja., bo to jest wygłup idiotów. Zobacz Pan jaką mają demokrację w USA - już chcą uciekać z tego "Raju" Amerykanie... Proponuję im Białoruś, tam chociaż Łukaszenko Olek nie daje Białorusi w łapy łobuzom, niszczycieli cywilizacji. On wie, co z Polską oni uczynili, rozkradli ją doszczętnie bez dokumentów. Przydałby się taki "dyktator" u nas w OBRONIE POLSKI, ale popatrz Pan na te śliczne buzie, na te szlacheco-rodowe nazwiska; sami magnaci.

Panie ICH, czemu nie ma chociaż 10 milionów Polaków takich podobnych w poglądach co Pan? Dlaczego jesteśmy takim wykolorowanym w niezgodzie narodem? Ni składu ni ładu. Może dlatego że jesteśmy wszyscy PROFESORAMI im. Władysława B. lub chociaż MAGISTRAMI im. Aleksadra K.

Życzę Panu spokojności w Święta a w Nowym Roku 2008 mocnego ducha prawdy, i tylko prawdy. Życzenia składam także moim Czytelnikom: Pogody, Zdrowia, Szacunku do Ojczyzny!

Zygmunt Jan Prusiński
(narodowy poeta i niezależny publicysta)
Ustka. 23 grudnia 2007 r.

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » niedziela, 30 grudnia 2007, 11:44

Witam,

panie Zygmuncie-PPP, robie wszystko, zeby nie dac sie zniewolic...
panu nie musze wyjasniac, jak od wielu lat, ta karuzela sie kreci.

Sady, mowia ze sa niezalezne, ale to ONE tak mowia i na przyklad :właściciel Colloseum - Józef Jędruch - opuścił areszt
http://www.rp.pl/artykul/79971.html
Konformistow nigdy nie brakowalo w naszej Ojczyznie, ale nie tylko w naszej.
Z tym trzeba zyc, bo niby co mozna zrobic ?
Ja czuje sie dobrze i codziennie moge spokojnie, spojrzec sobie w twarz.
Sumienie to bardzo wazna sprawa, ale jak mozna zauwazyc golym okiem (spojrzmy tylko na ostatnie wydarzenia),
chyba nie dla wszystkich, jest ono takie wazne.
A moze, niektorzy takowego nie maja i sa wlascicielami(przynajmniej tak im sie wydaje) czegos innego ?

I wlasnie ONI, zapowiadaja takie oto zmiany, z cyklu: „Przypominamy-Radzimy”
Oto wymowny symbol końca IV Rzeczypospolitej: Grzegorz Miecugow zapowiedział, że w nadchodzącym roku program „Szkło kontaktowe” się zmieni. Przestanie się śmiać z polityków, a zacznie z „problemów społecznych”, albowiem obecnie rządzą nami politycy, którzy w przeciwieństwie do poprzednich śmieszni nie są.
calosc tutaj:
http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/

Pozdr
"Reakcja"JCH "Wrog Ludu" :roll:, milosnik gazet, typu: "GW" "Trybuna"etc. :roll: oraz "medrcow" prawdy od prawdy :shock:

Awatar użytkownika
prostak

UBOGI ŚWIAT TELEWIZYJNY W POLSCE

Post autor: prostak » sobota, 5 stycznia 2008, 19:50

UBOGI ŚWIAT TELEWIZYJNY W POLSCE

Grzegorz Miecugow to hazardzista. Widziałem go kilka razy jak grywał w karty w Kasynie, w Szczecinie. Wysoko doszedł w swej karierze, chyba jeden z prezesów TVN czy TVN24. Co do tego "Szkła", to ja myślę iż ten program jest dla masochistów. Z czego się tam śmiać, z idiotów. Wie Pan, taki program pasowałby w kraju, jak ludzie są zamożni - i śmiejemy się wszyscy razem i, przyjaciele i wrogowie. Mnie ten program nie podnieca, jest za niski na poziomie (Trzeciej klasy szkoły radzieckiej w podstawówce)!

Czy wie Pan, czy my w ogóle mamy polską telewizję?
Bo ja nie mogę się zorientować - oprócz oczywiście telewizji "TRWAM" której nie mam. Szkoda że krasnoludków telewizje: "TVP", "Polsat", "TVN" i "Superstacja" nie jest gościnna do przekazywania Programów Publicystycznych z telewizji "Trwam".

Mój Boże, jedna tylko POLSKA TELEWIZJA "TRWAM" na 38 milionów ludzi???!!!

- Szlag by trafił Plan Balcerowicza!

Pozdrawiam z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
5 stycznia 2008 r.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 5 stycznia 2008, 20:13

Pistolero Pawka Korczagin jak zwykle ma problemy z rozpoznaniem "swoj-obcy".Jak kazdy pistolero strzela glownie do swoich albo we wlasna stope.Ginie na ogol jako aktor poboczny gdzies w polowie filmu i to nie od kuli odpalonej we wlasna glowe podczas nudnego strzelania w puste butelki lecz daleko za miastem pada ofiara taniej whisky i zajechanego do granic mozliwosci konia.

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » piątek, 18 stycznia 2008, 00:04

Co tam panie w Polityce ?
Czy ktos zauwazyl bardzo wazne zmiany w Irlandii2?
Czy wszystkie "niewygodne" teczki juz zaginely? jak to sie potocznie mowi .Tzn. tak sie "oficjalnie" powiada, ze sie zagubily...i tyle i nikt nic nie wie-czeski film.
U naszych"braci" oraz przywodcow Unii, ONE leza spokojnie na poleczkach i wygrywaja melodyjke do tanca na kolanach.

Pozdr
JCh"Wrog Ludu"

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 18 stycznia 2008, 07:42

Mój Boże, jedna tylko POLSKA TELEWIZJA "TRWAM" na 38 milionów ludzi???!!!
tak hartowala sie stal !
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » sobota, 19 stycznia 2008, 00:09

tak hartowala sie stal !
w kuzni GW , WSI.24 i tym podobnych-Trybunach , :P zapomnial Pan chyba dodac :?: 8)

Pozdr
JCH"Wrog Ludu" :roll:

Awatar użytkownika
JCH

"Koalicja PO-PSL nie radzi sobie z rządzeniem"

Post autor: JCH » niedziela, 27 stycznia 2008, 22:52

"Koalicja PO-PSL nie radzi sobie z rządzeniem"

tak mozemy przeczytac na stronie:www. wp.pl
Uczestnicy wielkopolskiego zjazdu Stronnictwa "Piast" wezwali swoich członków i sympatyków do czynnego poparcia wszystkich protestujących grup społecznych. "Koalicja PO i PSL nie radzi sobie z rządzeniem krajem" - napisali w przyjętym stanowisku uczestnicy niedzielnego zjazdu.
http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... caid=15417

Czy to jest mozliwe,taka koalicja, taaacy "fachowcy"- na odpowiednich stanowiskach.
Experci od "cudow" i nie tylko...nie moze poradzic "sobie z rzadzeniem" :?: :shock:
To kto, jak nie ONI, ma "se" poradzic z "tym rzadzeniem"?
Gdzie sie podzialy te obietnice wyborcze, g d z i e "Ci mezczyzni...."
Gdzie ci mężczyzni na miarę czasów,
gdzie te chłopy!? - Jeeeee!

Dookoła jeden z drugim jak nie nerwus, to histeryk,
drobny cwaniak, skrzętna mrówa, niepoważne to, nieszczere.
Jak bezwolne manekiny przestawiane i kopane,
gęby pełne wazeliny, oczka stale rozbiegane.
Bez godnosci, bez honoru, zakłamane swoje racje,
wykrzykuje taki w domu smiesznym szeptem po kolacji...
wyspiewuje sobie tak, Pani Danuta Rin..
... Gdzie ci mężczyĽni - u-u-u - na miarę czasów,
gdzie te franty - jeeeeee!!!
Gdzie, gdzie, gdzie, gdzie!?
Nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma,
nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma,
nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma, nie ma....
A mialo byc, taaaak pieknie :!: :?

Pozdr
JCH"Wrog Ludu" :roll:

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 27 stycznia 2008, 23:03

Widze ze komus plyta sie zaciela i przeskakuje.Poza tym wszystko w porzadku?

Zablokowany