KOALICJA POS (Partia Okrągłego Stołu )

Idealne miejsce na wszelkiego rodzaju dyskusje polityczne.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » niedziela, 27 stycznia 2008, 23:42

U mnie i ze mna, jak najbardziej;wszystko w porzadku :!:
Ale jak jest u Ciebie, nie wiem dokladnie.
Chociaz, skoro mowa o slowach piosenki pani D.Rin,
to ja, nie mam wplywu. 8)
Ty zapewne zajdziesz jakas droge , moze
nie koniecznie ;prosta- wykwinta, posluzysz sie metoda :? :shock:
Sprobujesz zmienic slowa tej piosenki :?: moze wtedy,nic juz tobie
nie przeskoczy i sie zatniesz (oby nie przy goleniu, bo bedzie "ogromna"strata, dla Unii ) :shock: :twisted:

Pozdr
JCH"Wrog Ludu" :roll:
Uwolnij swój umysł, reszta sama podąży za tobą, nie kolor a zmysł, nie bądź płytkim bądź sobą.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » poniedziałek, 28 stycznia 2008, 21:57

Jak juz to D.Rinn swietej pamieci.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
JCH

Sonda

Post autor: JCH » sobota, 2 lutego 2008, 21:47

SONDA: Czy kupił(a)byś używane auto od tego pana? 8)

Obrazek

zrodlo:internet

Pozdr
Uwolnij swój umysł, reszta sama podąży za tobą, nie kolor a zmysł, nie bądź płytkim bądź sobą.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 2 lutego 2008, 22:00

Sonda
[img:379:500]http://img81.imageshack.us/img81/241/nr ... 450qh5.jpg[/img]
czy wszedlbys z ta pania w cokolwiek.Niektorzy wchodzili.Sa klimaty i klimaciki.
Tego pana z gory to trzeba znac?
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » sobota, 2 lutego 2008, 22:06

Obrazek
A czy kupiłbyś motocykl od tego pana??? :lol:
Ostatnio zmieniony piątek, 9 maja 2008, 17:46 przez inkwizytor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » sobota, 2 lutego 2008, 22:54

Tego pana z gory to trzeba znac?
Chyba wyborcy POkemonow, wiedzialy - g l o s u j a c ,"co biorom" :?:
Ale, nie koniecznie , zalezy : skad czerpaly (i dalej "liza" )wiedze :!:
Jak to powiadaja; diabel tkwi w szczegolach...
Troche wiecej o tym panie"z gory", mozesz przeczytac:
moj wpis z Sob Gru 01, 2007 13:11 (w tym watku).
Wiecej oczywiscie w necie, chociaz, nie wiem , czy czytasz "anarchistyczne" :twisted: - strony - niezalezne?
Czy wolisz moze, informowac sie, ze zrodel"prawdy", np..wsi.24 ,GW,Trybuna itp.Lisy :P
ktore donosza o roznych "waznych"(dla nich, oczywiscie) sprawach.

PS.Od tego "Pana z cegla", nie kupilbym:STOP !; nie przyjalbym, nawet w "podarku" guzika z petelka.
Tyle, moim zdaniem, ma ON do zaoferowania Polsce :idea: :shock:

Pozdr

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 19 lutego 2008, 11:08

Bo ja nie mogę się zorientować - oprócz oczywiście telewizji "TRWAM" której nie mam.
zaden problem :D

Obrazek
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » środa, 20 lutego 2008, 19:24

Sam "zestaw" niczego nie zalata 8)

K o a l i c j a n t y sa potrzebni i "prawdziwi" ludzie roku 2007.
Pozwole sobie powtorzyc (w innym watku "zielone pismo"zamknelo drzwi :roll: ) pytania do pana W. Bartoszewskiego, ktory swoja "dyplomatolkowoscia" tak "radosnie" PO-popieral .
"żeby wszystkim żyło się "lepij"" :shock:
Pytania do Władysława Bartoszewskiego

Władysław Bartoszewski niedawno został określony przez przywódcę Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska jako "najlepszy polski życiorys" i jako "najlepsza polska biografia". Tenże pan Tusk już jako premier RP powołał Bartoszewskiego na sekretarza stanu do spraw zagranicznych w kancelarii premiera. W ostatnim czasie nadeszła również wiadomość, że Senat KUL postanowił akurat teraz uhonorować Władysława Bartoszewskiego doktoratem honoris causa, nie bacząc na bezprzykładną serię wyzwisk i obelg, jakimi popisał się pan Bartoszewski w ostatniej kampanii wyborczej. W związku z tymi wszystkimi przedziwnymi uhonorowaniami człowieka, który dawno przestał spełniać wymogi stawiane przed ludźmi o prawdziwym autorytecie, pozwolę sobie wystosować do niego następujących 30 pytań:

- Dlaczego zgodził się Pan na uroczyste wręczenie Panu medalu ku czci największego niemieckiego polakożercy lat dwudziestych Gustawa Stresemanna?

- Dlaczego w 2006 r. jako sekretarz kapituły Orderu Orła Białego sprzeciwił się Pan przyznaniu Orderu Orła Białego (pośmiertnie) generałowi Augustowi E. Fieldorfowi i rotmistrzowi Witoldowi Pileckiemu? Czy można w ogóle porównać Pana zasługi jako kawalera Orła Białego z zasługami dwóch wspomnianych bohaterów?

- Dlaczego, będąc oficjalnym gościem Izraela jako polski minister spraw zagranicznych, milczał Pan jak grób w parlamencie izraelskim w czasie, gdy obrażano Pana kraj, gdy Polaków publicznie nazywano współwinnymi wraz z Niemcami zagłady Żydów (robił to m.in. wiceprzewodniczący parlamentu R. Rivlin)?

- Jeśli nie miał Pan odwagi na publiczną polemikę z antypolskimi oszczerstwami, dlaczego nie wyszedł Pan z sali, jak doradzała Panu większość polskiej delegacji?

- Dlaczego kłamał Pan (w 2000 r.), że Polaków zaatakował w Knesecie tylko "głupi ekstremista"?

- Dlaczego używa Pan bezprawnie tytułu profesora w sytuacji, gdy jest Pan tylko maturzystą, absolwentem gimnazjum? Jak wiadomo, obowiązują twarde reguły: aby zostać profesorem, trzeba mieć magisterium, doktorat i habilitację, a żadnej z tego typu prac Pan nie obronił, nie mówiąc o skończeniu studiów.

- Dlaczego nie zdobył się Pan na publiczne wystąpienie w obronie pamięci słynnej pisarki Zofii Kossak, której Pan tyle zawdzięcza, jak Pan sam wielokrotnie przyznawał?

- Dlaczego zgodził się Pan na zamieszczenie w książce - wywiadzie z Panem - cytatu z kłamliwym twierdzeniem Stefana Niesiołowskiego, że jakoby: "Zapisał (Pan) piękną kartę walki o Polskę z bronią w ręku". W jakim to było oddziale? Przy jakiej ulicy? Jakich ma Pan świadków tej rzekomej walki?

- Dlaczego tak mocno, a kłamliwie, przesadza Pan z eksponowaniem swej roli jako rzekomo jednej z głównych postaci organizujących pomoc dla Żydów w ramach Żegoty w 1942 roku? Miał Pan wtedy tylko 20 lat i był podwładnym faktycznej wielkiej organizatorki pomocy Żydom Zofii Kossak.

- Dlaczego nie zareagował Pan na poturbowanie polskich, katolickich wiernych przez moskiewską milicję?

- Dlaczego nie zrobił Pan nic, aby zaprotestować przeciwko brutalnej obławie policyjnej na 300 Polaków we Frankfurcie nad Odrą, potępionej nawet przez 7 niemieckich posłów?

- Kto upoważnił Pana jako ministra do przepraszania Niemców cytatem z Jana Józefa Lipskiego za przesiedlenie?

- Na jakiej podstawie zaniżył Pan o milion osób - wbrew sprawdzonym naukowo statystykom - liczbę Polaków, ofiar wojny, w swym wystąpieniu w Bundestagu?

- Dlaczego Pan, w latach 60. tak zdecydowanie reagujący na początki fali antypolonizmu, milczy w tej sprawie, gdy fala antypolonizmu jest wielokrotnie większa?

- Dlaczego piętnował Pan w Izraelu antyżydowskich "polskich ciemniaków", a nie wypowiada się Pan na temat skrajnych przejawów żydowskiego antypolonizmu? Dlaczego nie reaguje Pan na coraz silniejszą falę antypolonizmu w niemieckich mediach?

- Dlaczego Pan, były żołnierz AK i Powstania Warszawskiego, nie zareagował na potworne oszczerstwa rzucane na powstanie w artykule Cichego i na AK w tekście Yaffy Eliach?

- Dlaczego nic Pan nie zrobił w celu wystąpienia na arenie międzynarodowej przeciw używaniu oszczerczego nazewnictwa: "polskie obozy zagłady" i "polskie obozy koncentracyjne"? (Zrobił to dopiero kilka lat po Panu minister Adam Daniel Rotfeld).

- Co skusiło Pana, jako 83-letniego staruszka niemającego zielonego pojęcia o lotnictwie, do przyjęcia swoistej synekury, posady prezesa Rady Nadzorczej LOT, znajdującego się skądinąd w bardzo trudnej sytuacji finansowej? Czy w czasie Pana zarządu LOT-em może się Pan pochwalić choć jednym, jedynym posunięciem, które przyczyniło się do poprawy sytuacji finansowej firmy?

- Czy w czasie Pana pierwszego szefowania resortem spraw zagranicznych zrobił Pan w ogóle choć jedną konkretną rzecz dla obrony polskich interesów narodowych w polityce zagranicznej, czy wystarczyło Panu bierne reagowanie na wszelkie przypadki brutalnego dyskryminowania Polaków?

- Dlaczego Pan po tylekroć kłamliwie wychwalał kanclerza Helmuda Kohla znanego z niechęci do Polaków i do uznania granicy na Odrze i Nysie?

- Dlaczego Pan - antykomunista - zgodził się być ministrem w postkomunistycznym rządzie Józefa Oleksego?

- Dlaczego nie zdobył się Pan na publiczne wystąpienie w obronie pamięci słynnej pisarki Zofii Kossak, swojej byłej przełożonej?

- Dlaczego nie zdobył się Pan - "autorytet" w Niemczech i Izraelu - na publiczne potępienie antypolskich oszczerstw najgorszego polakożercy i katolikożercy Jana Tomasza Grossa?

- Czy nie wstydzi się Pan swej decyzji odwołania z funkcji polskiego konsula honorowego wielkiego Polaka Jana Kobylańskiego, tylko dlatego że zaangażował się on w obronę prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej Edwarda Moskala?

- Czy nie wstydzi się Pan, że na stare lata dał się Pan wciągnąć w niegodną Pana siwych włosów kampanię obelg w stylu "dewianci" i "bydło"?

- Czy popierał Pan awansowanie swego syna na pełnomocnika rządu ds. bezpieczeństwa energetycznego w randze ministra w rządzie Marcinkiewicza? Kto pierwszy zachęcił premiera Marcinkiewicza do rozważenia kandydatury Pana syna - pracującego przez wiele lat jako historyk w żydowskim instytucie w Oxfordzie - na to stanowisko, twierdząc, że Pana syn jakoby "od wielu, wielu lat zajmuje się energetyką"?

- Dlaczego dziwnie nie mówi Pan w swoich wywiadach o tym, że Pana syn pracował przez wiele lat w żydowskim instytucie w Oxfordzie i w polsko-żydowskim roczniku "Polin"? Przecież chyba nie było nic wstydliwego w jego pracy?

- Dlaczego Pan nie wpłynął na swego syna, by w 1989 r. nie wydawał jako "Editor" polakożerczej książki Samuela Willenberga "Surviving Treblinka", w której znalazły się m.in. oszczercze twierdzenia, że AK-owcy, uczestnicy Powstania Warszawskiego, mordowali Żydów i gwałcili Żydówki?

- Dlaczego w ostatnich kilkunastu latach milczał Pan, nie protestując publicznie w sprawie oskarżeń przeciw Polakom (m.in. w tak bliskim Panu "Tygodniku Powszechnym"), że radośnie bawili się na karuzeli w pobliżu ruin płonącego warszawskiego getta? Przecież jeszcze w 1985 r. prostował Pan to kłamstwo na łamach paryskich "Zeszytów Historycznych"?

- Dlaczego kłamie Pan w wywiadzie-rzece udzielonym Michałowi Komarowi, jakoby złożył Pan rezygnację po objęciu na KUL funkcji dziekana przez prof. Ryszarda Bendera? W rzeczywistości był Pan podwładnym w jego katedrze aż 11 lat, w tym kilka lat w czasie, gdy był on dziekanem.
PS.Do Maja jeszcze daleko , a na forum coraz bardziej zielono :roll:
Anomalia jakies :!: :roll:
PS.PS.
Dosyc obrzucania sie blotkiem Panowie.
"Bo widzę, że ta spowiedź - to piosenka -
Dla siebie ją samego wykonuję...
To też grzech - więcej grzechów nie pamiętam,
Ale tego jednego - nie żałuję!"
[ Jacek Kaczmarski ]

Pozdr

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » sobota, 15 marca 2008, 20:46

Z dr. Markiem Migalskim, politologiem, rozmawia Teresa Wójcik
T.W.: Jak ocenia pan pierwsze miesiące rządu Donalda Tuska?
Nie oczekuję, że Platforma Obywatelska zrobi cud gospodarczy – to byłaby złośliwość, cudów ani nawet przyspieszenia nie można dokonać w ciągu trzech miesięcy. Chodzi o to, aby rozpocząć realizację programu z kampanii wyborczej. A rozpoczęła ją PO w jednej tylko dziedzinie – w dorzynaniu Prawa i Sprawiedliwości (mówiąc językiem ministra Radosława Sikorskiego). Duża część wyborców zagłosowała na Platformę właśnie dlatego, że była „antyPiS-em” i obiecywała nie tylko odsunięcie PiS od władzy, ale również surowe rozliczenie tej partii. I powtarzam – to właśnie jest robione. Powołanie dwóch sejmowych komisji śledczych, cała działalność ministra Ćwiąkalskiego – wszystko to wyraźnie zmierza ku marginalizacji PiS, do ukarania tej partii za dwa lata rządzenia. W innych dziedzinach – moim zdaniem – rząd tkwi w jednym miejscu, raczej dryfuje, administruje, niż rządzi.
Wydaje się, że mamy chłopięcego, miłego premiera i infantylne społeczeństwo, które z zadowoleniem ten wizerunek zaakceptowało.
Ani jedno, ani drugie. Donald Tusk nie jest niewinnym chłopcem, tylko brutalnym graczem politycznym. Z zimną krwią „wymordował” politycznie wszystkich swoich konkurentów w PO: od Płażyńskiego i Olechowskiego, przez Gilowską, kończąc na Rokicie. Fałszywy jest też obraz naiwnego, śpiącego społeczeństwa. Ono uwierzyło w ten wizerunek, w tę opowieść, ponieważ chciało uwierzyć. Bo opowieść jest przekonująca, atrakcyjna i świetnie zrobiona. Lider ogarniający wszechmiłością wszystkich. Donald Tusk znakomicie się nauczył roli, słucha specjalistów. Media przedstawiały rządy PiS jako pasmo ostrych i niezrozumiałych konfliktów. PiS zrobiło wiele błędów – jak sojusz z populistami o twarzach Leppera i Giertycha. Nic dziwnego, że społeczeństwo wpadło w zachwyt nad Tuskiem. Wpadły też w zachwyt media, mimo że premier z PO robi o wiele gorsze rzeczy niż Jarosław Kaczyński (np. nieporównywalna z poprzednikami próba podporządkowania sobie mediów nie tylko publicznych, ale i prywatnych).
calosc mozna przeczytac tuaj:
http://www.gazetapolska.pl/?module=content&lead_id=3299

Ciekawe, kiedy te "nierzady" runal w gruzach...:?: :idea:

Pozdr

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 15 marca 2008, 23:36

Padaczka ten JCH.Sam do siebie bzyka i ciagle ta sama nawijka,.Jest taka scena chyba w "Misiu" jak woda zalewa zlewozmywak a sprzataczki zamiast sprzatac rozmawiaja o wielkiej polityce.Mam takie wrazenie ze ten gosciu wlasnie w podobnej branzy robi.Zlotowa(Taksowkarz)czy malarz pokojowy , moze stroz nocny jak Kuciak+slomka coli.(kto pije takie cos i jeszcze przez slomke?Oczywiscie nawet duren ma prawo i nawet jest wskazane aby sie wypowiedzial.Pozno dzis i nie chce mi sie dalej ciagnac watku.Sam fakt odpowiedzi na post powinien usatyfakcjonowac ewentualnych oponentow.

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » niedziela, 16 marca 2008, 10:17

Kolejny raz "Topilzin" pokazuje swoja wieczorna facjate i w sposob "wyksztalciucha" probuje sie "odniesc"(prawdopodobnie przypudrowany tanim winem ?mam takie wrazenie, ze wlasnie w tym gustuje :? ).
Jaki jego stan, taki "komentarz" :!: :shock: Jezeli wogole mozna mowic tutaj, o "komentarzu" watku :shock: :?
Ale przeciez, jemu nie rozchodz sie o konstruktywny "wpis", z cynizmem
lubi, po prostu komus "dokopac".
Tak wiec; wszystkie sprzataczki, malarze, taksowkarze itp.uwazajcie na tego "milosnika" roznych zawodow.

Ja, na jego "winne-wypociny", tak jak na brzydka pogode:pie*****m :!: :!: :!:

Pozdr

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » niedziela, 16 marca 2008, 10:20

Z dr. Markiem Migalskim, politologiem, rozmawia Teresa Wójcik
No i oczywiście pan doktor, jak i pani Terenia są pisowczykami z krwi i kości, a może nawet wiernymi słuchaczami rydzyjka :lol: :lol: :lol: :twisted:

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » niedziela, 16 marca 2008, 11:06

No i oczywiście pan doktor, jak i pani Terenia są pisowczykami z krwi i kości, a może nawet wiernymi słuchaczami rydzyjka
Mnie nie interesuje, czy ta pani i ten pan, sa z PiS, czy z "lisa" :twisted:
Natomiast interesuje mnie, o czym jest rozmowa , czy nie "wpuszczaja w maliny" ,czy jak teraz mlodziez powiada: "nie sciemniaja" :P
Tresc jest wazna, tresc, "panie inkwizytor" :idea: :!: , ale rowniez sposob- w jaki sie rozmawia.... :idea:

Pozdr

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 16 marca 2008, 11:38

Mnie nie wazne jest czy ta pani czy ten pan stad czy stamtad.Wazne zeby mowili to co ja chce slyszec.Tak przy okazji to kogo jako wroga wskazal ostatnio wasz mufti?Na kogo fatwa?Mysle o osobie jakiejs a nie instytucji (EU czy radio RMF FM).Gubie sie i nie wiem kogo mam nienawidziec.

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » niedziela, 16 marca 2008, 12:21

Tresc jest wazna, tresc, "panie inkwizytor" Idea Exclamation , ale rowniez sposob- w jaki sie rozmawia.... Idea
No właśnie! Ten kto prowadzi rozmowę powinien być obiektywny, i również nie wyciągać ostatecznych wniosków z oceny jednego socjologa czy politologa, bo to jest właśnie robienie z ludzi wała. Na przykład niejaki Pospieszalski i jego audycja, ten facet jest tak stronniczy, że zadając komuś pytanie, on już w tym pytaniu sobie sam odpowiada. Teraz podobnie zaczyna Wildstain... Działają w myśl zasady:
Mnie nie wazne jest czy ta pani czy ten pan stad czy stamtad.Wazne zeby mowili to co ja chce slyszec.

Awatar użytkownika
JCH

Re: KOALICJA POS (Partia Okrągłego Stołu )

Post autor: JCH » wtorek, 22 kwietnia 2008, 21:07

"PO-łezja" stanu - milosci i usmiechu.
Tak, zeby zylo sie lepiej.Wszystkim !
("onym" wszystkim)

"Na fotelu siedzi Donek
Nic nie robi cały dzionek
O wypraszam to sobie!
Jak to , ja nic nie robię?
A kto się w lustrze przegląda
I twierdzi, że pięknie wygląda?
A kto dziś zgubił długopis
I zwalił wszystko na PiS?
A kto sprawdził, czy Stefan nie warczy?
Czy to nie wystarczy?
Na fotelu siedzi Donek
Nic nie robi cały dzionek.
Przepraszam, a nie uścisnąłem Bronka?
A nie usłyszałem dzwonka?
A nie powiedziałem <dzień dobry>?
A nie skrytykowałem Ziobry?
A TVN-u nie oglądałem?
A znów nie obiecałem?
A nie zadbałem o ciało?
To dla Was ciągle jest mało?
Na fotelu siedzi Donek
Nic nie robi cały dzionek
Nie poleciał do Davos, bo mu się nie chciało
Nie spotkał się z Prezydentem, bo czasu miał za mało
Nie obniżył podatków, bo nie miał ochoty
Nie pomógł emerytom, bo z tym za dużo roboty
Z przepracowania przyszła mu ochota na spanie
A śniło mu się ?..tanie latanie"

Pozdr
JCH "Wrog Ludu" :roll:

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » wtorek, 22 kwietnia 2008, 22:25

Czyli Donek bzdonek .Mniemam.

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » wtorek, 22 lipca 2008, 23:05

Zobacz sam !

http://pl.youtube.com/watch?v=kw_OCcTpmbE" onclick="window.open(this.href);return false;

prosze zwrocic uwage na palce/reke( tym razem,nie Dody ! :shock: ):tzw.pozorowanie na "intelygencje"

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » czwartek, 24 lipca 2008, 07:41

Z ZAŁOŻENIA !

1. Z założenia inteligentem nie może być... Polak.
2. Z założenia nagrodę Nobla w Literaturze nie może otrzymać... Polak.
3. Z założenia prezesem banku nie jest... Polak.

No to kim może być Polak ? - Krzykaczem.

Polak może tylko być krzykaczem. Byli tacy: jeden z Machowinka a drugi,
Marek z Ustki. Krzyczeli do świata że PO to cudeńko. Teraz nie krzyczą.
Gardła ich są bez nut...

Panowie - Dżentelmeni, wszystko i wszystkich sprowadzić do jednego kąta.
Politykierzy (w byłej Polsce) - jeśli w ogóle Polska faktycznie istniała,
to olać tę prowizorkę ostatniej kultury na ziemi.

Szczepy w dżungli, plemiona mają wysoką kulturę ale nie ci wybrani
przez córki i synów diabła. - Bo kto wybiera takich jak na przykład PO ?

Słyszeliście tę ślicznotkę Hall - minister, że Agata Christii ma być
dla niewolników obowiązkową pisarką w literaturze "polskiej",
z jej kryminalnymi książkami. Juliusz "Słowacki lekturą być nie musi" -
tak wyrzekła się jedna z małp na babusowym drzewie, Katarzyna Hall;
piękne nazwisko, takie mocne. U nas w górach jest Halny wiatr...

Panie Prezydencie, wypędzić na zbity pysk tę K. Hall, niech idzie
doić krowy do Aleksandra Łukaszenki.

- Olek, zabierz ją do siebie, niech ci trochę w twoim ogródku pogrzebie.

Panie Boże, czemu Polska samych ciemniaków ma...?

Pozdrawiam Moich Czytelników z Wesołego Miasteczka -
Zygmunt Jan Prusiński, 24 lipca 2008 r.

Już niedługo zaproszę na swoją stronę "PTAK POEZJI" !!!

http://www.zygmuntjanprusinski.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 24 lipca 2008, 08:59

"Polska": Cztery kilogramy partyjnych dokumentów Porozumienia Centrum, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego, poniewierały się koło Poddębic (koło Łodzi).
Pośród kwitów znajduje się między innymi pisemna rekomendacja PC dla firmy Burgatti, chcącej kupić w 1991 roku koszaliński dziennik "Głos Pomorza", opatrzona podpisem prezesa Kaczyńskiego.

W stercie papierów znajduje się także dokument świadczący, że rekomendacja nie była za darmo. To poświadczenie o wpłacie 35 milionów starych złotych na kampanię prezydencką Lecha Wałęsy. Pieniądze od Karola Mikołajczyka, większościowego udziałowca w firmie Burgatti, pobrało warszawskie biuro PC, które kampanię Wałęsy prowadziło. Papiery znalazł w miejscowości Księże Małe 53-letni łodzianin. Teraz mężczyzna zastanawia się, co z nimi zrobić.

Małgorzata Kałużyńska-Jasak z Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych nie ma wątpliwości, że doszło do nieodpowiedniego potraktowania dokumentów i że sprawą powinna zająć się policja. Dodaje, że za porzucenie materiałów grozi grzywna albo kara do dwóch lat więzienia.
To sie Lesio ucieszyl ... nasz ziemniaczany prezes partyjny tez pewnie ;)
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Zablokowany