ROZRASTA SIĘ POLSKA ZJEDNOCZONA PARTIA SZCZERBATYCH !

Idealne miejsce na wszelkiego rodzaju dyskusje polityczne.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » wtorek, 8 kwietnia 2008, 20:52

No nie, jako Przewodniczący Poskiej Zjednoczonej Partii Szczerbatych, pragnę poinformować Kraj i Świat, że do PZPS zapisało się 333 osoby.

Dalibóg, potrzeba 677 chętnych, żeby zarejestrować w sądzie ! Może zdążymy do wyborów !!! A co gwarantuję to to, że "szczerbaci" nie będą grali przy mównicy w sejmie kabaretu, bo mogą im w tej gadce szczęki sztuczne powypadać z gąb, i co ? I co wtedy ? Wówczas marszałek sejmu musiałby przerwać tak ważną debatę, i posłowie by musieli tych szczęk szukać...

Partia Szczerbatych, elektorat jego to: 5 000 000 Rycerzy !!!

Do boju Panowie ! Szlachta i Chłopi, do boju ! POLSKA CZEKA !!!!!

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
Lider PZPS
8 kwietnia 2008 r.

Awatar użytkownika
falcorman
Kontakt:

Post autor: falcorman » wtorek, 8 kwietnia 2008, 20:55

A co się Prostaku stało z Partią Biednych. JAk ta nie wypaliła, to i z tą będzie tak samo 8)
BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE IN THE WORLD !
Obrazek Nie zawsze piszę poprawnie po polsku.
To co się skończyło, nigdy się nie zaczęło a to co się zacznie - nigdy się nie skończy.

Awatar użytkownika
prostak

LEGENDARNA POLSKA PARTIA BIEDNYCH !!!

Post autor: prostak » wtorek, 8 kwietnia 2008, 21:18

LEGENDARNA POLSKA PARTIA BIEDNYCH !!!

O nie szanowny Panie, POLSKA PARTIA BIEDNYCH (przez 4 lata) zrobiła ogromną robotę ! Tego już nie dokona żadna partia w Słupsku, na Pomorzu, w całym kraju.

Gdybym miał wyliczyć jej sukcesy, to bym ze 3 godziny o tym pisał. Powiem więcej, że inni którzy by chcieli teoretycznie to robić co my z PPB, to by mieli mokro w pachwinach. Byliśmy tak przez policję pilnowani jak żaden prezydent w Polsce. Pamiętam 1 maja 2002 roku na pl. Zwycięstwa, czytaj: na PLACU NĘDZNIKÓW przy "kominie" pomniku koło ratusza w Słupsku. Autorzy: JERZY IZDEBSKI, JAROSŁAW PAUL i ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI, i inni aktorzy: 40 policjantów.

W trakcie tego święta, odznaczaliśmy się w radzieckie odznaczenia, medale a pochód Sieńki Jana towarzysza w liczbie 250 ludzi miał zamiar dojść na plac i zakończyć ten komunistyczny pochód. Jak zobaczyli nas, to skręcili w lewo i zakończyli ten swój czerwony śliczny pochód w parku koło teatru.

To były piękne dni - jak w piosence: Jerzy Izdebski - radiowiec; Jarosław Paul - korespondent Radia City; Zygmunt J. Prusiński - poeta Radia City.

Powiem tak, byliśmy bardzo ważni z tymi oryginałami, radzieckimi znaczkami z metalu. Takie "gówienka" otrzymywali towarzysze przez blisko 50 lat. Co za farsa.

Możemy się śmiało pochwalić że żeśmy we trzech z Polskiej Partii Biednych zatrzymali pochód komunistów 1 maja 2002 roku.

Czy ktoś zatrzymał kiedykolwiek pochód komunistów ?

Z wesołego miasteczka
Honorowy Przewodniczący Polskiej Partii Biednych
Ustka. 8.04.2008 r.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 9 kwietnia 2008, 09:22

Ma Pan sprzymierzencow w calej Polsce :D

http://www.smog.pl/wideo/17426/musisz_s ... _material/
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
prostak

USTKA, ŚPIĄCA WCIĄŻ USTKA

Post autor: prostak » piątek, 11 kwietnia 2008, 08:29

USTKA, ŚPIĄCA WCIĄŻ USTKA

Pamiętam, jak wprowadziłem w życie POLSKĄ PARTĘ BIEDNYCH /PPB/, (1 Kwietnia 1999 roku) to mieszkańcy Ustki jakby jacyś ospali, nie szturmowali, by stanąć ręka w rękę i, sobie, i nam pomóc.

Ich zadanie podstawowe - jak fundament budynku to, (Niech inni coś robią, ja jestem romantykiem, wolę spacery pośród chwastów i... dewiastów)! No coś podobnego iskrzy w ludziach, nie ma takowej integracji, samotność w tłumie jest widoczna.

To li tylko dzięki mieszkańcom Słupska i okolic starego województwa ludzie zapisywali się do PPB, przyjeżdżali na manifestacje na pl. Zwycięstwa, (czytaj "PLAC NĘDZNIKÓW") przy ratuszu w Słupsku.

Teraz, kiedy chcę zarejestrować bardzo ciekawą partię pod nazwą POLSKA ZJEDNOCZONA PARTIA SZCZERBATYCH /PZPS/, to wstydzą się swojej (szczerbatości)! A przecież ta "szczerbatość" jest piękna, bo jesteśmy niewinnymi niemowlakami... Czy niemowlak ma zęby ? Dopiero później mu urosną - i to jakie ! Potrafi taki późniejszy niemowlak i kość przegryźć (na wieczną pamiątkę zwycięstwa). Widziałem to wiem. Jak to mówią: "Konia z kopytami Polak zje jak jest głodny" lub: "Polak jak jest głodny to jest zły", i tak dalej...

- Mam pytanie: KIEDY MIESZKAŃCY USTKI SIĘ ZJEDNOCZĄ...?

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
Przewodniczący PZPS
11 kwietnia 2008 r.

Awatar użytkownika
Topilzin

Re: ROZRASTA SIĘ POLSKA ZJEDNOCZONA PARTIA SZCZERBATYCH !

Post autor: Topilzin » sobota, 27 marca 2010, 08:36

Co prostak zrobił w sprawie poprawy tego stanu .Zwalił chyba całą winę na starozakonnych. :wink:
Ile tanich win warta jest jedna koronka? :wink:
http://www.tvn24.pl/-1,1649668,0,1,bezz ... omosc.html" onclick="window.open(this.href);return false;
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
prostak

Re: Sezon 2010

Post autor: prostak » czwartek, 15 lipca 2010, 08:44

2010-02-18 09:01
Radio City, Polska Partia Biednych, Słupski Sąd Społeczny...

* Tagi:
* polityka
* emigracja
* polonia
* polska
* rp-prl
* jerzy izdebski
* jarosław paul
* grzegoez kunda
* ryszard bogusz
* zygmunt jan prusiński
* radio city
* polska partia biednych
* słupski sąd społeczny

RADIO "CITY"...

POLSKA PARTIA BIEDNYCH...

SŁUPSKI SĄD SPOŁECZNY...

Na Pomorze do kraju powrócili emigranci po kilkunastu latach nieobecności. Jerzy Izdebski z Londynu po 20 latach, ja powróciłem z Wiednia po 13 latach.

Nie byliśmy (nauczycielami życia), ale przywieźliśmy ze sobą Prawo z Cywilizacji.

Jurek kiedy otrzymał prace w radiu City w Słupsku - był pierwszy w Polsce który wprowadził tzw. "żywe radio"..., od lutego 1987 najpierw nazywał się ten Program "Piwne Rozmowy" a już w kwietniu prowadził swój autorski Program "Jerzy Izdebski talk show"...

Kiedy komuniści zamknęli to radio (przy użyciu wszelkich sztuczek) w roku 1999, 1 Kwietnia 1999 roku utworzyłem Polską Partię Biednych /PPB/, a miesiąc później wprowadziłem Słupski Sąd Społeczny /SSS/... Sądziliśmy urzędników nominowanych, posłów, burmistrzów, wójtów, wojewodów, prezydentów, sędziów, naczelników, ubeków-esbeków - wszelakiej swołoczy pochodzących z PZPR, SdRP, UW, SLD. Przypominam reportaż pt. "Chodnikowa demokracja" który ukazał się w TVP 2... Były i takie tytuły w gazetach, "Aresztować film". I wszystko działo się pod sądem okręgowym - tam sądziliśmy prezesa sądu okręgowego i prezydenta Słupska.

Pamiętam taką manifestację Polskiej Partii Biednych pod sądem rejonowym w Słupsku, kiedy to prokurator Słupskiego Sądu Społecznego Jerzy Izdebski grzmiał do mikrofonu, cytuję:

"ZAKAŁĄ PAŃSTWA POLSKIEGO SĄ SĄDY POWSZECHNE"!!!

- Dziennikarze na Pomorzu złapali to hasło i się rozpisywali.

Słupski Sąd Społeczny sądził złodziei - korupciarzy i malwersantów...

Od 1999 do 2003 roku organizacja narodowa PPB pokazała społeczeństwu jak się walczy mając w ręku Konstytucję RP.

- Mam pytanie do Narodu Polskiego: Dlaczego Naród śpi, ograbiony z podstaw owego Prawa, tych wartości do życia i cywilizacji ?

Zygmunt Jan Prusiński

Honorowy przewodniczący Polskiej Partii Biednych

Honorowy sędzia Słupskiego Sądu Społecznego

Prezes Stowarzyszenia - Biały Blues Poezji

Ustka. 18 Lutego 2010 r.
Już niedługo zaproszę na swoją stronę "PTAK POEZJI" !!!

http://www.zygmuntjanprusinski.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 19 września 2010, 21:30

A jakiej narodowości był ten król?Szwed?Litwin? Wiem że koń już raz był senatorem ale nieboszczyk? :wink: :lol: :lol: :lol:

Obrazek

Przebili cię co Pustak??Elektorat ci zwędkowali. :lol: :lol: :lol:
Czemu jest was 333 członków?Może półgłówki a jest osób 666 (diabelski numer). :wink:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
yacek

Post autor: yacek » poniedziałek, 20 września 2010, 00:02

Jezu. Topek, te rzeczy ze zdjęcia to naprawdę miały miejsce??? Nie śledzę zbytnio wiadomości, słyszałem o demonstracji ale nie przypuszczałem że tam taka banda czerwonych krzyżowców była. Zaczynam się chyba powoli wstydzić swojej wiary.
http://www.fanfoto.pl/yacek29.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » poniedziałek, 20 września 2010, 20:22

yacek pisze:Jezu. Topek, te rzeczy ze zdjęcia to naprawdę miały miejsce??? Nie śledzę zbytnio wiadomości, słyszałem o demonstracji ale nie przypuszczałem że tam taka banda czerwonych krzyżowców była. Zaczynam się chyba powoli wstydzić swojej wiary.
To akurat nie krzyżowcy. Ci chcą, by król żydowski został królem Polski. Po tej jakże kolorowej paradzie zjednoczyli się z krzyżowcami. Jak dla mnie, to jedni i drudzy mają coś nie tak z głową.
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

Awatar użytkownika
yacek

Post autor: yacek » poniedziałek, 20 września 2010, 20:44

Ban.an pisze: Jak dla mnie, to jedni i drudzy mają coś nie tak z głową.
Zgadzam się w zupełności. Jako nie lekarz przepisałbym im Tonfę dwa razy dziennie. Aplikowaną przez zawodowca. Tak przez tydzien :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
http://www.fanfoto.pl/yacek29.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » piątek, 21 października 2011, 22:30

http://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/ ... zebow.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany