CO TO JEST TA TAJEMNICZA UNIA EUROPEJSKA ?

Idealne miejsce na wszelkiego rodzaju dyskusje polityczne.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
prostak

Re: CO TO JEST TA TAJEMNICZA UNIA EUROPEJSKA ?

Post autor: prostak » wtorek, 14 lipca 2009, 20:55

SOWIETYZACJA W POLSCE - 50 LAT !
IZRAELIZACJA W POLSCE - 200 LAT !!!

Tak, tak, panie profesorze od muzyki.

Pan "Wajper" wciąż zaiwania na gitarze, więc nie słyszy za oknem wołania o pomstę Narodu Polskiego.

Panie profesorze "Wajper", z jednego g***a weszliśmy w drugie g***o ! Ale zapewniam pana, to nie na 50 lat ta pana "wolność"...

Jeszcze pan sobie mnie przypomni i, zapyta siebie w lustrze: Skąd ten poeta widział o tym ?

Pozdrawiam z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
14 Lipca 2009 r.
Już niedługo zaproszę na swoją stronę "PTAK POEZJI" !!!

http://www.zygmuntjanprusinski.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 14 lipca 2009, 21:18

Nietsche kiedys powiedzial: "gdyby wyeliminowac na wstepie to co nieprawdziwe, to to co zostanie musi byc realne chocby nie wiem jak bylo nieprawdopodobne".
Witam w realiach.
Wajper wygotowywales struny ?
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » środa, 15 lipca 2009, 08:45

Błąd. Bliżej mi do dziennikarza i publicysty, niż muzyka - w tym ostatnim nigdy nie przeszedłem na zawodostwo.

Przed wstąpieniem Polski do Unii Europejskiej pełniłem funkcję Wice Naczelnego pewnego opiniotwórczego magazynu. Na jego łamach otwarcie i głośno ostrzegałem Czytelników przed UE, starając się chłodzić napędzane rządową propagandą euroentuzjastyczne "hura", wskazywałem na biurokratyzację i sekularyzację oraz obce nam kulturowo korzenie (Imperium Rzymskie). Ostrzegałem przed niemiecko-francuskim "Superkontynentem", tonowałem zachwyty nad złotymi górami, które miały pojawić się na wschód od Odry, przestrzegałem patriotów przed sprzedawaniem Polski. Pamiętam, że wówczas głośne mówienie o anty-unijnych poglądach przypominało głośne puszczenie bąka na sali balowej - każdy patrzył na ciebie jak na buraka i idiotę.

Przypominam sobie pewien epizod z zagranicznych wojaży. Miałem przyjemność gościć u Signore Pietro, byłęgo burmistrza miasteczka Casa l'Buono na południu Włoch. Gdy siedzieliśmy w jego winnicy i gawędziliśmy, pan Pietro powiedział zaskakujące słowa: "Polonia e ricca". "Polska jest bogata." Gdy poprosiłem go o wyjaśnienie tej dziwnej tezy, wszak widziałem podczas podróży przez Włochy bogactwo Italii, Pietro zadumał się i zaczął tłumaczyć. "Widziałeś nasze miasta, tunele w górach, mosty rozpięte nad przełęczami, widziałeś dostatnio ubranych, nakarmionych ludzi, nasze domy i samochody. Tak, to jest bogactwo. Problem jednak polega na tym, że myśmy tu, we Włoszech, zrobili już wszystko, co można. Ten kraj starzeje się i powoli umiera. Nie możemy już nic więcej zrobić ani z tym krajem, ani z jego terytorium, osiągnęliśmy szczyt rozwoju. Jesteśmy biedni. A Polska jest bogata w młodych ludzi i potencjał. Możecie zrobić ze swoim krajem co zechcecie. Jeśli bedziecie chcieli, będziecie Tygrysem Europy, tylko nie zmarnujcie szansy. UE będzie dążyła do wykupienia was, zdobycia nowych terytoriów do ekspansji. Cała Unia jest stara i biedna jak Włochy, potrzebuje was, by móc jeszcze coś zrobić. Jeżeli będziecie potrafili sami wziąć losy swojego kraju we własne ręce, możecie byc europejską potęgą."

W Referendum głosowałem na "nie" i do tego namawiałem ludzi. Słowa starego Włocha, podróżnika, który zwiedził pół świata, zapadły mi głęboko w pamięć. Namawiałem ludzi młodych i patriotów, byśmy, na Boga, nie oddawali bogactw naturalnych i duchowych Polski za garść srebrników, byśmy sami wzięli się do roboty i zrobili z Polski nie wasala, ale partnera krajów europejskich. Wtedy był jeszcze czas, jeszcze mogliśmy coś zrobić.

Nie udało się, Naród zadecydował inaczej. Nie pozostało mi nic innego, jak uszanować wolę Rodaków i raz na zawsze zamknąć gębę. Powiał wiatr historii. Skoro nie wykorzystaliśmy szansy i staliśmy się częścią UE, i nic już na to nie można poradzić, poza przewrotem wojskowym, lub pójściem do lasu, by bawić się w partyzantkę, to należy zaadaptować się. Pozostać Polakiem, patriotą i nigdy nie sprzedać duszy UE, w międzyczasie pracując nad tym, by z Polską się liczono, by nasza godność nie została nigdy stłamszona. A taka praca to "praca organiczna", każdy z nas powinien postawą udowadniać, że być Polakiem, to brzmi dumnie.

Dlaczego tak mnie irytuje postawa "anty-unijnych patriotów" obecnie? Po pierwsze, za późno na narzekania. Mieliście swoją szansę przy Referendum, przegraliście, pogódźcie się z tym. Naród wybrał większością Unię i trzeba to uszanować. Po drugie, puste, napuszone słowa publikowane na jakimś tam forum usteckim NIC nie zmienią. To donkiszotyzm, a potrzebna jest adaptacja. Patriotów zachęcam do współpracy aktywnej z UE, by wyjść do nich i pokazywać na każdym kroku, że Polska ma godność i daje coś za coś, a nie tylko chwyta okruchy z pańskiego stołu. Są na to środki, jak zostanie politykiem, działaczem społecznym, publicystą opiniotwórczych, lobbystycznych gazet i magazynów. Po trzecie, szczerze wątpię w patriotyzm ludzi, którzy głośno krzyczą, a gdyby przyszło co do czego, to nie chwycą za karabin i nie pójdą do okopów, własną piersią zasłonić Ojczyznę, wzorem popularnego ostatnimi czasy kpt. Ragunisa, którego bohaterskie czyny z okresu II WŚ sławią, co ciekawe, Szwedzi, a nie Polacy.

Podsumuję: patrioci, albo róbcie coś konstruktywnego, albo zamknijcie się (ja wybrałem tę drugą opcję, bo na polityka, czy działacza społecznego się nie nadaję, dziennikarstwo odwiesiłem na hak, szukając w życiu innych pól do samorealizacji). Puste wymachiwanie szabelką przypomina mi najgorsze, sarmackie, zwyczaje i odwieczną, polską głupotę. Pusty dzwon głośno brzmi, prawda?

EDIT:
A, jeszcze jedno. Ogromną przykrość mi sprawia widzenie tu, na forum (i gdziekolwiek indziej też), haseł antysemickich, rasistowskich i ksenofobicznych. Z miejsca dewaluują poglądy danego autora. Przypominam ponadto, że Jezus był Żydem i to z Dawidowym rodowodem, Jego Matka była Żydówką, większość apostołów, którzy przekazali dziedzictwo naszym biskupom, też była Żydami. A w historii najnowszej, Polska lat '20 ubiegłego stulecia była ekonomicznie silna głównie dzięki żydowskim bankierom, ekonomistom i przedsiębiorcom. I na dobicie - antysemityczne poglądy są związane nieodłącznie z komunizmem i nazizmem. Nie mogę pojąć, jak Polak, patriota i katolik, może publicznie przyznawać się do współdzielenia poglądów z nazizmem i komuną. Najwyraźniej jest albo głupi, albo zakłamany.
Ostatnio zmieniony środa, 15 lipca 2009, 08:56 przez Wajper, łącznie zmieniany 1 raz.
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » środa, 15 lipca 2009, 08:48

elveez pisze:Nietsche kiedys powiedzial: "gdyby wyeliminowac na wstepie to co nieprawdziwe, to to co zostanie musi byc realne chocby nie wiem jak bylo nieprawdopodobne".
To mawiał, proszę kolegi, Sherlock Holmes.
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » poniedziałek, 20 lipca 2009, 21:03

Panie Wajper, szkoda mi Pana, a szczególnie to, iż wiedza Pana poszła w krzaki !

Pan nie chce zdobywać prawdziwej wiedzy, a jest.
Przypomina mi Pan niewolnika który czyta lub słucha radia i ogląda telewizję Zaborców - Okupantów.
A to jest (pranie mózgów)...

Mój znajomy kolega po piórze pisze tak:

Czemuś biedny - boś głupi

Nie ma ludzi nieomylnych.
Różnica między głupcami a geniuszami tkwi w procentowej wartości popełnionych błędów.
W praktyce jest najczęściej tak że głupca stać na jednorazowe przemyślenie. Ponieważ popełni błąd to daje stuprocentową omylność.
Toczyły się tu kiedyś głupawe dyskusje. obrażano mnie gdy przestrzegałem przed PiS, Samoobroną czy LPR.
Oczywistych wrogów Polski w postaci poskomuny - z jej zmodyfikowaną wersją w postaci PO - nie potrzeba chyba przedstawiać.
Dlatego koncentrowałem się na tych - których nazywano "przyjaciółmi".... bo przed wrogami sami się obronimy.

Obecny - tak zwany - wynik wyborczy PO jest skutkiem gnoju jaki do życia politycznego wprowadziły wspomniane wyżej PiS, Samoobrona i LPR.
Ta banda półgłówków zrobiła znacznie więcej szkody - niż najgorszy wróg.
Pozbawili Polaków nadziei że istnieją jakiekolwiek szanse na poprawę losów Polski.
Jeżeli więc Polacy chcą zmienić swój los to muszą zacząć się uczyć - by łatwiej rozpoznawać hochsztaplerów.
W przeciwnym wypadku z jednego politycznego g.. będą wdeptywać w drugie.
Tak - jak ma to miejsce przez ostatnie 20 lat.

Ale by się tak stało - muszą zacząć mówić prawdę. Nawet - gdyby to było pierwszy raz w życiu.
w pierwszym rzędzie prawdę o sobie.

6 lipiec 2009
Artur Łoboda
"Zaprasza.net"

A oto piękny cytat nowego Millennium w Europie. Lubię tego rodzaju harce. Przypomina to "gonienie króliczka" -
Zygmunt Jan Prusiński. (8.07.2009 r.)

"Unia Europejska nie da nikomu nic,
czego uprzednio nie zabrała".

Wirtualna Polonia

http://www.zygmuntjanprusinski.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » poniedziałek, 20 lipca 2009, 21:11

Déj?-vu tow. Sośniak.

Dobrze by było aby Prostak i jemu podobni poczytali właśnie Nietzsche.Zwłaszcze te jego wywody na temat mentalności Pana i niewolnika.
"Herren und Sklavenmoral".Przy okazji też o tym co to jest resentyment.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 lipca 2009, 21:18 przez Topilzin, łącznie zmieniany 1 raz.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » poniedziałek, 20 lipca 2009, 21:16

Cytaty:

Elity zdradziły

- Niewiele było myślenia w kategoriach wspólnotowych w tym dwudziestoleciu. Gdzieś utraciliśmy busolę podstawowych wartości. Skoro dwukrotnie wybraliśmy w demokratycznych wyborach postkomunistów, a przez 10 lat aparatczyk partyjny był prezydentem wolnej Polski, świadczy to o straszliwym zaburzeniu aksjologicznym - ocenia profesor Piotr Gliński, socjolog z Polskiej Akademii Nauk.

30.06.2009r.
Tygodnik Solidarność

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » poniedziałek, 20 lipca 2009, 21:18

Czytanki z Polski:

"Jezus Chrystus jest Synem Człowieczym, mówił po aramejsku, a więc w języku, w którym mówiono aż po Indie. Pierwszym sancto subito był św. Antoni Padewski, Portugalczyk, zasłużony dla swego kraju, dla Italii, dla Polski, dla całego Chrzesijaństwa. Proponuję poznać jego działaność i obejrzeć bazylikę w Padwie, także buławę od Jana III Sobieskiego.

Witryna AFERY PRAWA

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » poniedziałek, 20 lipca 2009, 21:23

prostak pisze:Cytaty:

Elity zdradziły

- Niewiele było myślenia w kategoriach wspólnotowych w tym dwudziestoleciu. Gdzieś utraciliśmy busolę podstawowych wartości. Skoro dwukrotnie wybraliśmy w demokratycznych wyborach postkomunistów, a przez 10 lat aparatczyk partyjny był prezydentem wolnej Polski, świadczy to o straszliwym zaburzeniu aksjologicznym - ocenia profesor Piotr Gliński, socjolog z Polskiej Akademii Nauk.

30.06.2009r.
Tygodnik Solidarność

Czy ty czytasz to co tu wklejasz Prostak?
zaburzeniu aksjologicznym!!!!!!!!!!!!!!!zaburzeniu aksjologicznym!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kumasz? czy nie?W lusterko spojżeć i powtórzyć ...........zaburzeniu aksjologicznym!!!!!!!!!!!!!!!
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » piątek, 31 lipca 2009, 15:52

Wycofuje sie z tego watku, poddaje sie. Interesuje mnie dyskusja, a nie szermierka na sofizmaty stron, ktore tak sa przekonane o slusznosci, ze nie poddaja pod chocby cien rozwagi argumentow interlokutora. Uznaje prawo Pana Prostaka do posiadania i wyrazania swojego zdania. Niech nikt tez nie probuje zamykac mu ust - powtorze za Wolterem: "Nienawidze ich, ale bede do smierci bronil ich prawa do wolnosci przekonan" (moglem pomylic dokladny cytat, ale sens byl taki). Zatem, Panie Prostak, powodzenia w krucjacie, niech nie pozwoli pan, by ktokolwiek zamknal panu usta. A chociaz gardze panskimi ksonofobicznymi i pseudointelektualnymi pogladami, oraz obcesowoscia i arbitralnoscia w ich wyrazaniu - nie mam zamiaru wiecej kruszyc kopii, nie interesuje mnie panska walka. Szalom!

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 31 lipca 2009, 16:11

W takim watku ;] :roll: :lol:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
RYMARZ

Post autor: RYMARZ » piątek, 31 lipca 2009, 21:14

prostak pisze:SOWIETYZACJA W POLSCE - 50 LAT !
IZRAELIZACJA W POLSCE - 200 LAT !!!
Chrystianizacja - ponad 1000 lat !!!
O tym facet zapomniałeś ???

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » piątek, 31 lipca 2009, 22:41

Sowietyzacja i chrystianizacja, to wiadomo, a ta izraelizacja to gdzie??? :lol: :lol: :lol:
Amerykanizacja chyba .... :roll: :lol: :lol: :lol:
Wajper! Nie wymiękaj! Come back! :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » środa, 5 sierpnia 2009, 00:17

OK, wracam, jedna rzecz do przemyslenia dla paru rasistowskich dupkow, ze nie wymienie z ksywki:

http://ekai.pl/wydarzenia/ekumenizm/x16 ... ologiczne/" onclick="window.open(this.href);return false;

No to masz teraz, jeden z drugim, twardy orzech do zgryzienia, ha. Chrzescijanscy, polscy biskupi nawiazuja dialog ze "starszymi bracmi w wierze w jednego Boga". No to masz do wyboru:

1. zaprzec sie sprzedajnych, klamliwych biskupow = zrezygnowac z Kosciola Katolickiego, stac sie jednym z "Niech Bedzie Wyklety" (ekskomunika), gorzej niz ateista
2. zaakceptowac zgodna postawe biskupow, dajac znak, ze ludzie Cywilizacji Milosci, o ktora tak walczyl nasz Jan Pawel II, potrafia porozumiec sie pomimo barier, w imie Milosci i Braterstwa wszystkich Bozych stworzen

Wybierz, zgodnie z wlasnym sumieniem. A jesli wybierzesz opcje 1, to nigdy, chocby ze wzgledu na JP II, nie smiej nazwac sie "Polakiem-katolikiem-patriota". Uswiadom sobie kim jestes, zaprzancem, ateista, czlowiekiem chorym na rasizm i ksenofobie (polecam psychoterapie, moze pomoc) i nigdy wiecej nie smiej wycierac sobie zaplutej geby polskim, swietym sztandarem. Nie po to nasi dziadowie przelewali krew, by teraz kalac dobre imie Polski podczas wydumanej krucjaty nienawisci wobec wszystkiego, co OBCE. Wystarczy, ze mamy prezydenta takiego, a nie innego, dosc juz wstydu Polsce przynosi.

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » piątek, 23 października 2009, 21:31

KomUNIA się reformuje :?:

"Dziesiątki miliardów euro oszczędności dzięki ograniczeniu biurokracji?

23.10.2009

Według Komisji Europejskiej wprowadzenie w życie
nowych środków
służących ograniczeniu biurokracji umożliwiłoby przedsiębiorstwom
zaoszczędzenie łącznie od 40,4 do 123,8 mld euro. Obecnie kwoty
te są wydawane na czynności administracyjne wynikające z 72 aktów prawnych UE oraz związanych z nimi krajowych środków transponujących i wykonawczych. Z kolei wdrożone już przez Komisję środki ograniczające koszty oraz te zaproponowane przez nią inicjatywy, które uzyskały aprobatę właściwych organów, mogą doprowadzić do oszczędności wynoszących 7,6 mld euro.

Zdaniem KE, unijny program ograniczania obciążeń administracyjnych doprowadzi do zmniejszenia kosztów na łączną kwotę 40,4 mld euro (33 proc. szacowanych obciążeń). Wejdzie on w życie, jeśli wszystkie wnioski
Komisji zostaną zaaprobowane przez Radę i Parlament Europejski. Dotyczy to w szczególności dwóch głównych wniosków: propozycji ułatwienia fakturowania elektronicznego w dziedzinie podatku VAT (redukcja kosztów o 18 mld euro) oraz aktu z dziedziny prawa spółek, zwalniającego mikroprzedsiębiorstwa z obowiązków w zakresie rachunkowości (oszczędności na kwotę 7 mld euro)."

http://podatki.pl/sn_autoryzacja/logowa ... ykulu=8649" onclick="window.open(this.href);return false;
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » poniedziałek, 26 października 2009, 21:20

POMÓŻMY KLAUSOWI - DLA NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA
Vaclav Klaus, prezydent Czech, z obawy przed ewentualnymi roszczeniami ze strony Niemców sudeckich i Węgrów domaga się od Unii Europejskiej gwarancji, jakie wynegocjowała Polska (uchwała Sejmu z 2004 r., przyjęta z inicjatywy Ruchu Katolicko-Narodowego, przy wsparciu PiS) i Wielka Brytania. Warto wykorzystać jego inicjatywę.
Za sprawą Vaclava Klausa ponownie na forum unijne powróciła kwestia niemieckich roszczeń.
Sprawa ta może powrócić w przyszłości nawet mimo wyłączenia zastosowania Karty Praw Podstawowych i pomimo protokołu brytyjskiego. Za przykład może służyć rozporządzenie Rady WE 2201/2003 z 27 listopada 2003 roku ws. "dotyczącej jurysdykcji, rozpoznawania i wykonywania orzeczeń w sprawach małżeńskich oraz sprawach dotyczących odpowiedzialności rodzicielskiej", gdzie pojawił się zapis następującej treści: "Niniejsze rozporządzenie przestrzega praw podstawowych i stosuje się do zasad Karty Praw Podstawowych Unii Europejskiej; zmierza zwłaszcza do zapewnienia przestrzegania praw podstawowych dziecka zgodnie z art 24 KPP UE".
http://www.niezalezna.pl/article/show/id/26700" onclick="window.open(this.href);return false;
Uwolnij swój umysł, reszta sama podąży za tobą, nie kolor a zmysł, nie bądź płytkim bądź sobą.

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » sobota, 31 października 2009, 18:24

"Powojenne pojednanie historyczne Francji i Niemiec utorowało drogę do powstania Unii Europejskiej. Z kolei mądrość i wspaniałomyślność narodów rosyjskiego i niemieckiego oraz przezorność działaczy państwowych obu krajów pozwoliły uczynić zdecydowany krok w kierunku budowy Wielkiej Europy. Partnerstwo Rosji i Niemiec stało się przykładem wychodzenia sobie naprzeciw, patrzenia w przyszłość przy zachowaniu troskliwego stosunku do pamięci o przeszłości. I dzisiaj rosyjsko-niemiecka współpraca odgrywa wielce ważną, pozytywną rolę w polityce międzynarodowej i europejskiej."

Władimir Władimirowicz Putin, 31.08.2009

...juz jest "fajowo",ale prawdopodobnie :?: bedzie jescze lepij :shock:
Uwolnij swój umysł, reszta sama podąży za tobą, nie kolor a zmysł, nie bądź płytkim bądź sobą.

Awatar użytkownika
Edward Kuśka

Post autor: Edward Kuśka » niedziela, 1 listopada 2009, 09:19

JCH pisze: ...juz jest "fajowo",ale prawdopodobnie bedzie jescze lepij
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » niedziela, 1 listopada 2009, 10:29

Obrazek

MAŁO SEXY, ALE GROŹNY
Oto biedna Polska finansuje bogatszym państwom europejski system nawigacji satelitarnej ?Galileo?, a także badania naukowe!!! Co więcej, Rzeczpospolita - kraj niemal bez autostrad - finansowo wspiera bogate kraje Unii, gdy chodzi o Europejskie Sieci Transportowe.

Co na to rząd Donalda Tuska? Nic. Donald Tusk zajmuje się w tej chwili, bowiem? Donaldem Tuskiem. Zresztą nicnierobienie w tym zakresie nie przeszkadza gabinetowi PO-PSL robić opinii publicznej w konia, sugerując, że Polska jest największym biorcą pomocy z Unii: może takie igrzyska poprawią humor niektórym Polakom, ale ze statystyk wynika jednoznacznie, że najwięcej wzięła z brukselskiej kasy w 2008 roku? Grecja.

http://www.niezalezna.pl/article/show/id/26880" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Edward Kuśka

Post autor: Edward Kuśka » niedziela, 1 listopada 2009, 14:33

Świnie z certyfikatem UE
Koniec z podróbkami polskich świń! Gospodarstwo pod Poznaniem chce zastrzec swoje zwierzęta w Unii Europejskiej. Będą one produktem regionalnym - jak grecki ser feta.

więcej na: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 28448.html" onclick="window.open(this.href);return false;

PS.
PODZIWIAMY ODWAŻNY OUTCOMING ICHa:
JCH pisze:Obrazek

MAŁO SEXY, ALE GROŹNY

Zablokowany