MOŻLIWE PRZYCZYNY KATASTROFY SAMOLOTU... PYTANIA I ODPOWIEDZ

Idealne miejsce na wszelkiego rodzaju dyskusje polityczne.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Topilzin

Re: MOŻLIWE PRZYCZYNY KATASTROFY SAMOLOTU... PYTANIA I ODPOW

Post autor: Topilzin » niedziela, 5 grudnia 2010, 11:44

Właściwie to nie wiem dlaczego jako prawie jedyny zajmuje się twoją i Pustaka "sraczką" polityczną.
Może z litości czy przyzwyczajenia.
Większość już sobie odpuściła a i na mnie przyjdzie któregoś dnia pewnie kolej. :?
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » niedziela, 5 grudnia 2010, 12:47

Topilzin pisze:Większość już sobie odpuściła a i na mnie przyjdzie któregoś dnia pewnie kolej. :?
Juz myslalem,ze nie doczekam takiego dnia :lol:
Lepiej zrob to wczoraj jak dzis :!: :!: :!:
Zajmij sie np."brandzlowaniem" radosnych nowin z "gadzinowki wyborczej"itp.-
tam bedziesz w swoim klymacie i dotego bezpieczny :P :idea:
Uwolnij swój umysł, reszta sama podąży za tobą, nie kolor a zmysł, nie bądź płytkim bądź sobą.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 5 grudnia 2010, 13:22

Jasne ....GW , szkiełko itd. :lol:

Jednak ja zdecyduje kiedy przestanę komentować twoje wypociny a nie ty. 8)
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » niedziela, 5 grudnia 2010, 13:45

Topilzin pisze:Jednak ja zdecyduje kiedy przestanę komentować twoje wypociny a nie ty. 8)
Myslal, :?: myslal :?: ,prawie tak, jak Jurek Urban i,i,i,podjal "sluszna" -damska decyzje :shock:
Gratulacje :!:
Dalej tak,Uniia czeka na takich ,jak Ty 8)
Uwolnij swój umysł, reszta sama podąży za tobą, nie kolor a zmysł, nie bądź płytkim bądź sobą.

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » niedziela, 5 grudnia 2010, 20:58

Topek, nie przestawaj wyrywać chwastów, bo poletko nam zdziadzieje! :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 5 grudnia 2010, 21:42

Jestem praktycznym człowiekiem i może zamiast dywagować bez końca poprostu zmienić temat wątku na:
"NIEMOŻLIWE PRZYCZYNY KATASTROFY SAMOLOTU... PYTANIA I ODPOWIEDZ" i po ptokach.
Wtedy wszystko będzie pasować i spokój a kolega forumowy JCH zanim się połapie i zacznie mataczyć to minie z pół roku. :wink:

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » poniedziałek, 6 grudnia 2010, 21:01

Topilzin pisze:"NIEMOŻLIWE PRZYCZYNY KATASTROFY SAMOLOTU... PYTANIA I ODPOWIEDZ" i po ptokach.
No prosze :idea: ,Nie wiem,zupelnie nie wiem,czy ta,zupelnie spontaniczna decyzja,
nie nastapila np.z powodu/ wizyty prezydenta zaprzyjaznionego karaju :?:
Ale w sumie,dobra mysl,przenies-zmien i bedziesz wsrod swojakow :
POpieram,tfuj ruch,najwazniejsze byc wsrod swoich :!:

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » poniedziałek, 6 grudnia 2010, 21:15

No co tam jeszcze skojarzysz w "logiczną" całość? :lol:
Znam kilku Rusków.Przyjaciele to nie są ale całkiem porządni ludzie.Czego nie można powiedzieć o wielu innych "cywilizowanych" nacjach.
Nie ma takiego czegoś jak zaprzyjaźniony kraj.Co najwyżej może być bezkonfliktowy.
A ty to czyj "swojak" jesteś? kaczydziobek ?genetyczny AK-owiec? z dziada pradziada?:lol:

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » wtorek, 7 grudnia 2010, 18:51

Z Toba ,to nawet juz nie ,krzyz Panski,a raczej mucha hiszpanska.
Zycze powrot do zdrowia :idea:
PS.w sumie,b.powatpiewam,w powodzenie,ale czego :P nie robi sie z grzecznosci :?

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » niedziela, 19 grudnia 2010, 18:31

JCH pisze:Z Toba ,to nawet juz nie ,krzyz Panski,a raczej mucha hiszpanska.
Ciekawe, nawet bardzo... Uwolniony umysł w całej okazałości. :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Asiula

Post autor: Asiula » poniedziałek, 17 stycznia 2011, 16:39

W telewizji sprawa katastrofy wciąż wraca jak bumerang.Na początku sama byłam w szoku rozmiarem katastrofy i było mi potwornie żal rodzin,które straciły najbliższych.Ale obecnie mam już dosyć robienia z ofiar katastrofy wielkich bohaterów narodowych - bo na litość boską oni nie lecieli na wojnę ratować kraj tylko w sumie do pracy, a z wdów robienia wielkich męczennic co im się świat zawalił.Codziennie ktoś traci kogoś bliskiego,codziennie są ludzkie tragedie i nieszczęścia,codziennie jakaś żona traci męża i zostaje sama z dziećmi i nikt tym ludziom nie współczuje.

Tylko [patrzeć jak 10 kwietnia będzie kolejnym dniem wolnym od pracy i świętem narodowym :evil:

Aż się boję I rocznicy,się będzie działo....
ASIULA

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » poniedziałek, 17 stycznia 2011, 17:09

Mamy już nowego po Prostaku i JCH speca od lotnictwa i zamachów.Młodszy "brat w wierze" mecenas lewa noga Dubieniecki.W sumie pasuje do tej całej pseudoprawicowej paczki.
Najpóźniej jutro , óstecki cadyk namaści ,wystawi mu świadectwo moralności oraz dokopie się wielkiego nazwiska w przeszłości. :lol:
Posypią się też wiersze na cześć.?

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » poniedziałek, 17 stycznia 2011, 18:50

Dzis Tuska pogrzebano w mediach piszac i mowiac ze dal furtke MAKowi do samowolki, bez podpisu "ruskiego premiera"
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » wtorek, 18 stycznia 2011, 00:24

Topilzin pisze:rat w wierze" mecenas lewa noga Dubieniecki.
Jak przeczytałem, co on wygaduje, to się zacząłem zastanawiać, z którego domu wariatów uciekł.
ICH, Prostak, muszę was zmartwić, inwazji na Rosję w ramach odwetu za raport MAK nie będzie - nasze wojska są za słabe, a siły NATO nas nie wesprą w tej wojnie.
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

JKUstka

Post autor: JKUstka » wtorek, 18 stycznia 2011, 11:11

Asiula pisze:W telewizji sprawa katastrofy wciąż wraca jak bumerang.Na początku sama byłam w szoku rozmiarem katastrofy i było mi potwornie żal rodzin,które straciły najbliższych.Ale obecnie mam już dosyć robienia z ofiar katastrofy wielkich bohaterów narodowych - bo na litość boską oni nie lecieli na wojnę ratować kraj tylko w sumie do pracy, a z wdów robienia wielkich męczennic co im się świat zawalił.Codziennie ktoś traci kogoś bliskiego,codziennie są ludzkie tragedie i nieszczęścia,codziennie jakaś żona traci męża i zostaje sama z dziećmi i nikt tym ludziom nie współczuje.

Tylko [patrzeć jak 10 kwietnia będzie kolejnym dniem wolnym od pracy i świętem narodowym :evil:

Aż się boję I rocznicy,się będzie działo....
Brak pewnej wrażliwości, nachalność mediów dodatkowo potęguje cierpienie najbliższych.
?..Codziennie ktoś traci kogoś bliskiego..? to prawda, ale też jest prawdą, że nikt z butami w ich żałobę sie nie wbija. Dobrze jak w spokoju mogą kontemplować swój ból po stracie najbliższych.
W żałobie na nowo rozumieć sens życia i godzić się ze zjawiskiem śmierci.
Oddziel przepychanki polityczne od tragedii ludzi. Skieruj słuszne oburzenie na hieny dziennikarskie.
Nie jesteśmy czasami zrozumieć bólu innych do czasu, kiedy podobny los nas nie spotka.
Bardzo często matka nie jest w stanie do końca życia pogodzić się z tragiczna śmiercią swojego dziecka.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 18 stycznia 2011, 12:14

http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/polska- ... omosc.html" onclick="window.open(this.href);return false;
My, jako Polska, wystawiamy się na pośmiewisko próbując bronić przegranej sprawy - uważa Tomasz Hypki, prezes Agencji Lotniczej Altair, ekspert ds. lotnictwa. Według niego, próba zrzucania winy na Rosjan nie zmieni faktu, że polska strona ma ws. katastrofy w Smoleńsku najwięcej na sumieniu. Wskazuje przy tym, że zapisy rozmów w wieży kontroli lotów niewiele wniosą do śledztwa. A MON i minister Bogdan Klich dla propagandy są w stanie zaryzykować i publiczne pieniądze, i bezpieczeństwo ludzi.
Nie ma pan wiary w polskie Ministerstwo Obrony Narodowej.

- Obawiam się jednego: że po stronie polskiej jest wiele osób, które mają dostęp do śledztwa i jednocześnie są zainteresowane mataczeniem, zrzucaniem winy na stronę rosyjską. Media powinny właśnie na to zwrócić uwagę - na ludzi z MON.

Warto choćby wskazać, że w skład komisji MSWiA, wchodzi też pułkownik Mirosław Grochowski, który od 2007 roku w ministerstwie odpowiadał za bezpieczeństwo lotów. Powstaje pytanie: co on zrobił po katastrofie w Mirosławcu, jaka jest jego odpowiedzialność, jeśli odpowiednie wnioski z niej nie zostały wyciągnięte? Dlaczego jest w tej komisji i podaje mediom niesprawdzone informacje? I na jakiej zasadzie się to odbywa?
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » wtorek, 18 stycznia 2011, 14:15

Właśnie mi przyszła do głowy taka myśl, wyobraźmy sobie co by było, gdyby wtedy kontrolerzy odmówili lądowania. Byłby istny cyrk z kabaretu, znając Kaczyńskich i PiS oraz resztę jedynie prawdziwych patriotów, dla których Rosja to zło wcielone.
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 18 stycznia 2011, 15:00

Właśnie mi przyszła do głowy taka myśl, wyobraźmy sobie co by było, gdyby wtedy kontrolerzy odmówili lądowania. Byłby istny cyrk z kabaretu, znając Kaczyńskich i PiS oraz resztę jedynie prawdziwych patriotów, dla których Rosja to zło wcielone.
Pilot ktory odmowi ladowania w strefie dzialan wojennych zostal przez Kaczynskiego wyrzucony z wojska. Czy jakas gazeta o tym napisala ?
I niby gdzie mieli poleciec ? :lol: Ilosc paliwa, jak okreslili eksperci byla wystarczajaca na wykonanie 3 podejsc. Do 3 nie doszlo. Pozar jaki wybuchl wskazywal na rezerwe w zbiornikach. Wszystko sie wyklucza.
Dlaczego jest w tej komisji i podaje mediom niesprawdzone informacje? I na jakiej zasadzie się to odbywa?
Mozna sobie pogadac, papka. Rzad nie panuje chyba nawet nad wlasnymi zwieraczami. Klopotek powiedzial ze w armii czuc smrod.
:lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » piątek, 21 stycznia 2011, 17:22

250 000 pytyków odszkodowania za ofiary prywatnej pielgrzymki organizowanej na koszt państwa.Ja bym jeszcze dorzucił renty do czwartego pokolenia na dół.Jak szaleć to szaleć.Ludek łyka , łyka i łyka.....

Awatar użytkownika
iXik

Post autor: iXik » piątek, 21 stycznia 2011, 19:07

?Nie ma granic tego, co można osiągnąć, jeśli się nie dba komu zostanie przypisana zasługa?
Ronald Reagan

Obrazek nie piszę poprawnie po polsku

Zablokowany