Gen. Petelicki nie żyje - kolejny mord polityczny ?

Idealne miejsce na wszelkiego rodzaju dyskusje polityczne.

Moderator: DKS

Artur Mazur

Gen. Petelicki nie żyje - kolejny mord polityczny ?

Post autor: Artur Mazur » sobota, 16 czerwca 2012, 21:59

Jak podaje PAP, ciało generała Sławomira Petelickiego znaleziono w garażu budynku, w którym mieszkał, z kilkoma ranami postrzałowymi. Większość mediów sugeruje samobójstwo, czemu z kolei zaprzeczają wojskowi znający generała. Miał 66 lat.

http://cirilla.nowyekran.pl/post/65710, ... ial-umrzec" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Re: Gen. Petelicki nie żyje - kolejny mord polityczny ?

Post autor: elveez » sobota, 16 czerwca 2012, 22:04

Teraz mozna pogdybac. Wielu nikt by nigdy nie podejrzewal. Poczekaj na wiecej wiesci pozniej siej defetyzm.
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » niedziela, 17 czerwca 2012, 00:40

Kilka ran postrzałowych i samobójstwo? No tak, normalka w sumie. Jak ktoś się interesuje historią III RP to zauważy, że to kolejna dziwna śmierć takiej dość znanej osoby z że tak powiem "wyższej półki". To jest naprawdę straszne i dające bardzo do myślenia.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 17 czerwca 2012, 10:44

W kazdym kraju gina oficerowie. Zarzuty miał powazne to i powaznie sie zastanowil, moze ktos za niego sie zastanowil. Niektorzy ciskaja tv z okna inni robia dziure w policzku.......

Mowa jest o jednym postrzale i tym że w chwili śmierci był ubrany w swój generalski mundur.

Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » niedziela, 17 czerwca 2012, 22:28

elveez pisze:W kazdym kraju gina oficerowie. Zarzuty miał powazne to i powaznie sie zastanowil, moze ktos za niego sie zastanowil. Niektorzy ciskaja tv z okna inni robia dziure w policzku.......

Mowa jest o jednym postrzale i tym że w chwili śmierci był ubrany w swój generalski mundur.

Napisałeś nieprawdę,
piszesz jako adwokat tych ze WSI-i :shock:

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » wtorek, 19 czerwca 2012, 12:40

"Samobójstwo" musi wyglądać na samobójstwo
Lista samobójstw i dziwnych śmierci w ostatnich 3 latach jest przerażająca. Komando, które ich dokonuje (podejrzewam, że grupa 3-4 osó B) robi to naprawdę precyzyjnie. I nie może być inaczej, gdyż inaczej by nikt im tego nie zlecał.
Wszystko wygląda jak należy. Człowiek, który nie ma broni wiesza się u siebie w mieszkaniu (Michniewicz), w biurze (Lepper) a jeśli żołnierz to strzela sobie w łeb (Petelicki) i to bez przestrzeliwania policzka. Nigdzie nie ma śladów osób trzecich, a jeśli nawet są to nie zostają znalezione, nigdzie też nie ma nas wielu ? oprócz Ryszarda Opary i Łażącego Łazarza, którzy zrobili to dzisiaj publicznie ? oświadczenia o tym, że nie popełnią samobójstwa zebrałem od kilkudziesięciu osób. Ja też go nie popełnię.
Gen. Petelicki, wcześniej Andrzej Lepper... Polska pod rządami Tuska spływa krwią. Rzekome samobójstwa popełniają ludzie, po których nikt się tego nie spodziewał ? Kiedy ponad pół roku temu usłyszałem pierwszą deklarację ?nie popełnię samobójstwa, nie jeżdżę po pijanemu, zwykle jeżdżę z dziećmi, więc ostrożnie?, odebrałem to jako ponury żart. Ale chwilę później okazało się, że mój rozmówca był śmiertelnie poważny
http://pietkun.nowyekran.pl/post/65843, ... deklaracje" onclick="window.open(this.href);return false;

Sala Samobójców. Składajcie deklaracje!

Jest Polska pod rządami Tuska spływa krwią. Rzekome samobójstwa popełniają ludzie, po których nikt się tego nie spodziewał ? piszę ?rzekome?, bo nie mam wątpliwości, że żadne z nich nie będzie wyjaśnione, podobnie jak sprawa Lotu do Smoleńska.
Kiedy ponad pół roku temu usłyszałem pierwszą deklarację ?nie popełnię samobójstwa, nie jeżdżę po pijanemu, zwykle jeżdżę z dziećmi, więc ostrożnie?, odebrałem to jako ponury żart. Ale chwilę później okazało się, że mój rozmówca był śmiertelnie poważny.

Jest Polska pod rządami Tuska spływa krwią. Rzekome samobójstwa popełniają ludzie, po których nikt się tego nie spodziewał ? piszę ?rzekome?, bo nie mam wątpliwości, że żadne z nich nie będzie wyjaśnione, podobnie jak sprawa Lotu do Smoleńska.
Kiedy ponad pół roku temu usłyszałem pierwszą deklarację ?nie popełnię samobójstwa, nie jeżdżę po pijanemu, zwykle jeżdżę z dziećmi, więc ostrożnie?, odebrałem to jako ponury żart. Ale chwilę później okazało się, że mój rozmówca był śmiertelnie poważny.
http://pietkun.nowyekran.pl/post/65843, ... deklaracje" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 19 czerwca 2012, 12:52

Umiał radzić sobie ze stresem....

Szereg psychologów z wojska powiedziało że ta umiejetność często później bywa destrukcyjna, co z tego że znał go Czempiński i Szeremietiew, jak lekarze mówią wystarczy 1 sekunda zaburzenia żeby człowiek zatracił na chwile "instynkt samozachowawczy" Dodał że radzenie sobie ze stresem polega bardzo często na magazynowaniu go, co w przypadku Generała mialo duze znaczenie, nawet gdyby chciał nie mogł okazać słabości bo to wpływało by źle na morale jego toważyszy, ludzi pracującym z nim. Psychika to najbardziej złożona część człowieka.
Polska pod rządami Tuska spływa krwią.
Zalatuje Hoffmanem :lol: :lol: :lol: :lol: Proszę Was. Smerf pora zaprosić na forum prostaka
Obrazek

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » wtorek, 19 czerwca 2012, 14:49

elveez pisze:Umiał radzić sobie ze stresem....

Szereg psychologów z wojska powiedziało że ta umiejetność często później bywa destrukcyjna, co z tego że znał go Czempiński i Szeremietiew, jak lekarze mówią wystarczy 1 sekunda zaburzenia żeby człowiek zatracił na chwile "instynkt samozachowawczy" Dodał że radzenie sobie ze stresem polega bardzo często na magazynowaniu go, co w przypadku Generała mialo duze znaczenie, nawet gdyby chciał nie mogł okazać słabości bo to wpływało by źle na morale jego toważyszy, ludzi pracującym z nim. Psychika to najbardziej złożona część człowieka.
Co ten stek banałów ma wspólnego z samobójstwem ???
Na taki czyn nikt nie decyduje się w czasie 1 s, poczytaj literaturę specjalistyczną.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 19 czerwca 2012, 15:16

Poczytałem Twoje posty - chyba wystarczy :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » wtorek, 19 czerwca 2012, 18:29

Zalatuje Hoffmanem :lol: :lol: :lol: :lol: Proszę Was. Smerf pora zaprosić na forum prostaka
A co powiesz na trzech porywaczy od Olewnika,którzy powiesili sie ,,sami"?
Pewnie tez stres....
Baranina w Austrii pewnie kiepskie żało było.....

Wiek XXI to i metody zabijania z XXi wieku.
"Bardzo też pożytecznie bywa najsamprzód zdzielić świadka, ledwo wejdzie, mocno kijem po głowie, od czego ten bardzo zdumiony bywa, a przeto i do kłamstwa nieskory."

Awatar użytkownika
Charles Garnier

Post autor: Charles Garnier » wtorek, 19 czerwca 2012, 18:51

elveez pisze: (...)Zalatuje Hoffmanem :lol: :lol: :lol: :lol: Proszę Was. Smerf pora zaprosić na forum prostaka
:shock: A co Ty masz do Hofmana? Działa w jedynej słusznej partii.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 19 czerwca 2012, 19:48

To idiota przyspawany do zwieracza Jarosława. Nic nie mam... wielu takich na Wiejskiej;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » wtorek, 19 czerwca 2012, 20:14

Za Gomułki chodził taki kawał.
Nauczycielka historii pyta Jasia aby wymienił mordy polityczne.
Ten zaczął wyliczać.Gomułka ,Cyrankiewicz ,Moczar..... :lol:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » środa, 20 czerwca 2012, 10:18

Kiedyś metody były bardziej prymitywne , ale również skuteczne

Jak Mossad zamordował premiera niemieckiego landu i upozorował samobójstwo

10 października 1987 r. niemiecki polityk Uwe Barschel został zamordowany w Genewie przez komando zabójców Mosdu (tzw. kidon, czyli bagnet). Oto jak zginął i dlaczego.

Operacje przeprowadzono w hotelu Beau-Rivage. Zespół wyszkolonych zabójców Mosadu liczył cztery osoby (w tym dwie kobiety). Barschel był wówczas dopiero co po przegranych wyborach do krajowego parlamentu Szlezwik-Holsztynu. Do Genewy ściągnięto go pod pretekstem przekazania mu materiałów, dzięki którym mógłby oczyścić swoje dobre imię. Barschel stracił bowiem stanowisko premiera landu w wyniku intrygi Mosadu. Zagrażał bowiem jego interesom.
Agent Mosadu, który miał przekazać Barschelowi dokumenty podał mu środki odurzające w winie. Po czym zawołał zabójców. Barschelowi włożono do gardła rurkę przez którą wkładano mu do żołądka różne lekarstwa. Podano mu środki uspokajające i wywołujące gorączkę. Tak rozchwiany organizm włożono do wanny z lodowato zimną wodą. Nagła zmiana temperatury w połączeniu z lekarstwami miała wywołać atak serca. Zabójcy uznali, że zabili Barschela i przystąpili do zacierania śladów. Okazało się jednak, że popełnili szereg błędów...
http://janpinski.nowyekran.pl/post/6597 ... amobojstwo" onclick="window.open(this.href);return false;

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » piątek, 22 czerwca 2012, 11:17

Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » piątek, 7 września 2012, 08:49

19 września śledztwo w sprawie śmierci gen. Sławomira Petelickiego zostanie zamknięte - dowiedziała się "Gazeta Polska Codziennie".
Zdaniem śledczych, były dowódca GROM-u popełnił samobójstwo. Przyjaciele generała mają wątpliwości.

http://www.wprost.pl/ar/346541/Smierc-g ... mobojstwo/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 24 marca 2015, 13:58

Obrazek

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » wtorek, 24 marca 2015, 19:21

Niech będzie pochwalony leming moher Elvez, zawsze dziewica :mrgreen: ,

sorry , że nie ustosunkuje się do filmu,
ale taki wstęp mnie odtrąca i nie oglądałem tego filmu
widocznie Olek nagle się nawiedził :twisted: .

Oczywiście, dla mnie nie ma żadnych wątpliwości ,
że generał Petelicki, popełnił samobójstwo, bo żona powiedziała mu , że po obiedzie na deser, będzie szpinak
każdy z nas, na jego miejscu by się powiesił.

PS: No chyba , że Elveez zmieniłeś już opcje, na lepiej płatną , rosyjska ci się znudziła :mrgreen:

http://www.michalkiewicz.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

PS: Dlaczego ostatnio w piwnicach sztabu, moje czujniki zarejestrowały słodki zapach marychy,
a nagraniach głosowych nawet ne wspomnę ...\
Chyba nie sądziłeś lemingu , że jestem tam przez przypadek
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » wtorek, 24 marca 2015, 19:44

Najpierw się powiesił a później zastrzelił albo odwrotnie.
Teoria ze szpinakiem możliwa.Perfidia żon nie zna granic.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
DKS
Moderator forum
Kontakt:

Post autor: DKS » środa, 25 marca 2015, 12:29

Smerf Maruda pisze:Niech będzie pochwalony leming moher Elvez, zawsze dziewica :mrgreen: ,

sorry , że nie ustosunkuje się do filmu,
ale taki wstęp mnie odtrąca i nie oglądałem tego filmu
widocznie Olek nagle się nawiedził :twisted: .

Oczywiście, dla mnie nie ma żadnych wątpliwości ,
że generał Petelicki, popełnił samobójstwo, bo żona powiedziała mu , że po obiedzie na deser, będzie szpinak
każdy z nas, na jego miejscu by się powiesił.

PS: No chyba , że Elveez zmieniłeś już opcje, na lepiej płatną , rosyjska ci się znudziła :mrgreen:

http://www.michalkiewicz.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

PS: Dlaczego ostatnio w piwnicach sztabu, moje czujniki zarejestrowały słodki zapach marychy,
a nagraniach głosowych nawet ne wspomnę ...\
Chyba nie sądziłeś lemingu , że jestem tam przez przypadek
Smerf, upominam Cię po raz kolejny. I już po raz ostatni

Zablokowany