Bolek

Idealne miejsce na wszelkiego rodzaju dyskusje polityczne.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Mirek

Bolek

Post autor: Mirek » piątek, 27 stycznia 2006, 17:43

Szefowa biura udostępniania i achiwizacji dokumentów w gdańskim IPN - Grażyna Skutnik z dniem 1 marca br straci swoje stanowisko. Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio Gdańsk ta decyzja może mieć związek z przyznaniem statusu pokrzywdzonego Lechowi Wałęsie.
Prezes Instytutu Pamięci Narodowej Janusz Kurtyka jako powód odwołania podał zmiany organizacyjne. Nieoficjalnie mówi się jednak, że to forma kary za przyznanie Lechowi Wałęsie statusu pokrzywdzonego przez dawne służby specjalne PRL. To Grażyna Skutnik podpisała się pod dokumentem, który przyznaje Lechowi Wałęsie status pokrzywdzonego.

Awatar użytkownika
prostak

"Lech Wałęsa" - Lejba Kohne

Post autor: prostak » sobota, 16 czerwca 2007, 05:26

"LECH WAŁĘSA" - LEJBA KOHNE

Bolek dwa razy przyszedł na świat. Najpierw pod nazwiskiem "KOHNE", a drugi raz pod nazwiskiem "WAŁĘSA"!

Nie wszyscy mają takie szczęście, jak on.

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » sobota, 16 czerwca 2007, 07:35

Skąd to Pan posiada tak nieocenioną więdzę, rozumiem że wszyscy są urodzeni pod innymi nazwiskami, tylko Pan i jego znajomi lub ci na których wskaże nie są Żydami.
Myślę, że nie ma się co szczypać panie Rzeczniku i trzeba założyć bana. Nadchodzi sezon, nie tylko tubylcy tu zaglądają. Chyba, że takie wypowiedzi są uważane za promocję naszego miasta. Dziennikarze będą mieli używanie.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
mroofka

Post autor: mroofka » sobota, 16 czerwca 2007, 08:42

Pan rzecznik aktualnie jest w mieście BOLKA ... (i Lolka)

Awatar użytkownika
ami

Post autor: ami » sobota, 16 czerwca 2007, 21:35

Bez przesady z tym banem dla pana Prostaka. To jest dział POLITYKA, a ona zawsze budzi kontrowersje. Pan Prostak nie musi lubić Lecha Wałęsy. Na portalu Wirtualna Polska, gdzie Lech Wałęsa zamieszcza swoje felietony, ludzie na forum też źle o nim piszą, nawet mu ubliżają i nikt jakoś ich za to nie karze.

Awatar użytkownika
prostak

Cenzor naprawdę za prawdę

Post autor: prostak » sobota, 16 czerwca 2007, 22:45

CENZOR NAPRAWDĘ ZA PRAWDĘ

Ten Pan "Dumb" to niezły gość... Ucieka od prawdy. A człowiek który się interesuje ojczyzną, historią, literaturą faktu jest bogatszy i lżej mu żyć.

Ale jest drugi typ człowieka - tubylca w Polsce szanowny Panie, to nażreć się, zrobić kupę, i od czasu do czasu przeżyć orgazm, i koniec, tyle ma do roboty.

Nie Panie Dumb, Pan mi nie będzie zamykał tego Forum, bo to Forum i ja utrzymuję z podatku. Pan by chciał żeby na Forum Ustki wypowiadały się grzeczne dzieci i o Pana poglądach, to znaczy neutralnych, o tak i z tymi i z tamtymi, itd.

Niegrzecznie się Pan zachowuje, taki egoistyczny wyskok za chmurami.

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » sobota, 16 czerwca 2007, 22:58

Z regulaminu

ZASADY DYSKUSJI
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum treści sprzecznych z prawem, propagujących przemoc, rasizm, komunizm i faszyzm, naruszających ludzką godność.
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
dumb
Kontakt:

Post autor: dumb » niedziela, 17 czerwca 2007, 09:29

Panie poeta, przebrnąłeś Pan przez proces rejestracji i aktywacji na forum czy pomogła Panu jakaś niewidzialna ręka co robi kupę i od czasu do czasu przeżywa orgazm ??
Nie Panie Dumb, Pan mi nie będzie zamykał tego Forum, bo to Forum i ja utrzymuję z podatku. Pan by chciał żeby na Forum Ustki wypowiadały się grzeczne dzieci i o Pana poglądach, to znaczy neutralnych, o tak i z tymi i z tamtymi, itd.
A to dobre... A wiesz Pan co to jest podatek czy zgadujesz ??
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 17 czerwca 2007, 14:23

Tez uwazam ze forum to nie sciana w toalecie publicznej i niektore posty nie powinny sie tu ukazywac ale regulamin jest chyba jasny dla kazdego.Monopolu na "prawde" nie posiada nikt i nie chce azeby mnie ktos tu ubogacal swoimi prawdami objawionymi zwlaszcza rasistowskimi.

Awatar użytkownika
prostak

Zmęczeni rycerze

Post autor: prostak » niedziela, 17 czerwca 2007, 17:20

ZMĘCZENI RYCERZE

Ballada skrzywionego wiatraka

Zmęczeni rycerze ?
Nie, grzeczni rycerze !

Klub Aniołków ?
Nie, to chyba nie nasi, to wasi !

Niemożliwe !
Nasi są męscy !

To chyba dzieci od Witka ?
Nie, od Geńkowej...

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » niedziela, 17 czerwca 2007, 18:24

A tak ciągnąc temat "utrzymywania z podatku", to może zanalizujmy go w ten sposób:
Osoby biedne pobierają środki na życie z kasy miasta, państwa etc. Pośrednio więc sięgają do mojej kieszeni. Czy oznacza to, że mogę im naubliżać, stłamsić słowem, bo generalnie są utrzymywani z moich podatków?
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
prostak

Nie Panie "Maj"

Post autor: prostak » niedziela, 17 czerwca 2007, 22:25

NIE PANIE "MAJ"

To jest KONWENCJA, i nie ma zlituj się. Dawno dawno w cywilizacjach - gdzie oczywiście nie wtargnął bolszewik z Kremla, ustalono te prawa socjalne - nie w zasranym "socjalizmie" na wschodzie.

Układanka wygląda tak, dzisiaj pracuje Mr. Bush a jutro może nie pracować, i wówczas idzie sobie ten Bush po "sozialgeld".

Jeśli Pan pracuje to bądź Pan szczęśliwy - a jak stanie się inaczej w Pańskiej sytuacji?

Panie Maj, ja piszę do Pana w pełni otwartej ręki, i proszę to przyjąć za prawdę: Więc w Polsce wolą dać socjalną głodówkę niż pracę, etat. Czy Pan rozumie? Dla Państwa rządzącego taniej wychodzi ten człowiek. Ale to jest tu, na Dzikim Wschodzie, nie tam, na Dzikim Zachodzie. A to jest różnica.

Pozdrawiam z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
17.06.2007 r.

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » niedziela, 17 czerwca 2007, 22:31

Nie o to Pana pytałem.
Proszę odpowiedzieć na pytanie postawione powyżej w kontekście Pana myśli na temat utrzymywania tego Forum z, między innymi, Pana podatków.

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » niedziela, 17 czerwca 2007, 22:43

Jak za trudne, to może uproszczę.
Czy zdaniem Pana wspólną - społeczną - własność, jaką jest na przykład to Forum, można sobie bezkarnie niszczyć/zaśmiecać jakimiś rasistowskimi tekstami? Bo forum w promilowej części jest również Pańskie?
Czy nie winien sie Pan liczyć z pozostałymi "właścicielami" Forum, którym nie podoba się jego sposób użytkowania przez Pana. Społeczeństwo ma to do siebie, że narzuca pewne normy. Albo jednostka się w nich znajduje, albo jest przez społeczeństwo izolowana...

Awatar użytkownika
prostak

Ta mądrość jest rzadka

Post autor: prostak » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 07:40

TA MĄDROŚĆ JEST RZADKA

Panie "Maj", nie będę się wdawał w głupią dyskusję jaką Pan ze mną prowadzi.

Czy Pan rozumie, co to jest FORUM ? Po co to jest w nowej technologii utworzone?

Narzucać komuś co ma pisać, to lepiej wejdź Pan w kaloszu w gówno, pospaceruj Pan sobie, ale proszę, tylko w kaloszach.

Co za... "MISTYK"!?

Dobranoc Panu.

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński

Awatar użytkownika
maj

Re: Ta mądrość jest rzadka

Post autor: maj » poniedziałek, 18 czerwca 2007, 07:53

prostak pisze: Dobranoc Panu.
Do widzenia. Za oknem już świta...
Podoba mi się stwierdzenie, że ta dyskusja jest głupia...

Awatar użytkownika
prostak

Fałszywy życiorys prezydenta

Post autor: prostak » środa, 25 lipca 2007, 06:38

FAŁSZYWY ŻYCIORYS PREZYDENTA

Wróciłem i ponownie poczytałem sobie komentarze, i przy "docenionym" DUMPIE roześmiałem się w głos. I pomyślałem: Jaka ta Polska jest biedna, że takich "DUMPÓW" ma...

Póki o tym nie wiedziałem, korespondowałem z LECHEM WAŁĘSĄ. Otrzymywał ode mnie artykuły publicystyczne i wiersze o Polsce, bo ktoś musi taką rolę spełniać; to jest silniejsze od głodu.

Jednak kiedy wszedłem w ten obszar tajemnicy jego życiorysu, stracił on u mnie poważanie. Pamiętam, że w Obozie dla Uchodźców w Traiskirchen napisałem o nim podniosły wiersz. Czesław Miłosz z domu CHODAKIEWICZ też zwariował pisząc o nim w superlatywach, jako objawienie niczym "święty" z nieba...

Dlaczego ludzie chowają się pod innymi nazwiskami? Panie "Dump" może pan wie? Co kryją? Pochodzenie? Służbę przeciwko Narodowi? Bo tego nie mogę zrozumieć. Dzisiaj, na przykład w Polsce, słowo ZŁODZIEJ to komplement. Kiedyś na scenie odegrałem taką scenkę w programie KSYWA "SZCZERBATY":

Idzie naprzeciwko dwóch facetów po chodniku. Z daleka kłaniają się zdejmując okrycie głowy. Pierwszy dżentelmen mówi do niego: "Witam pana Złodzieja"! Drugi dżentelmen odpowiada mu: "Dzień dobry panie Złodzieju"!

Wracając do LEJBA KOHNE to gdzieś napisałem mu: Gdzie są pieniądze które osobiście zbierałem we Wiedniu dla SOLIDARNOŚCI, dla stoczniowców i dla ich rodzin? Cisza trwa.

Panie "Dump", gdybym chciał więcej napisać o tych przywódcach, to by pan przestał wierzyć "w człowieka", w XXI wieku. GLOBALIZACJA w demoralizacji idzie w dobrym kierunku. Pozdrawiam Czytelników.

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
25 lipca 2007 r.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Naszw najwieksze narodowe dobro...

Post autor: elveez » piątek, 14 września 2007, 09:10

...ZIOBRO !

Zapraszam do ciekawj lektury. :lol:
Na swoim roku studiów Jarosław G. poznał pochodzącego z Radoczy koło Wadowic Marka K. i przedstawił go Zbigniewowi Ziobrze. Odtąd dwaj "rolnicy” i prawnik stanowili trójkę przyjaciół. Aż tu pewnego dnia Zbigniew oznajmił Jarkowi, że ma on się wyprowadzić. Jako oficjalny powód podał, że przyjeżdża do niego ojciec i musi mieć wolne łóżko. Jarek nie mógł zrozumieć tej nagłej decyzji kolegi, z którym przyjaźnił się od dzieciństwa. Pytali też o to sędziowie w czasie rozpraw.

Zbyszek popatrzył na przekazane dwa klucze, do bramy na dole oraz do mieszkania, i zarzucił Jarkowi, że nie są to te same klucze, które razem dorabiali. Jarek zaprzeczał, ale Zbyszek był pewien, że Jarek wyprowadzając się, musiał dorobić sobie zapasowy komplet.

Zaraz po wyprowadzeniu się kolegi Ziobro złożył na policji doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez swoich kolegów, Jarka i Marka, którzy najprawdopodobniej dorobili klucze do jego mieszkania. Gdyby więc doszło do kradzieży, to policja ma informacje, gdzie szukać sprawców.
http://wiadomosci.onet.pl/1437788,2677,kioskart.html
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
prostak

NIEDZIELNY DOWCIP, HUMOR

Post autor: prostak » niedziela, 16 września 2007, 11:28

NIEDZIELNY DOWCIP, HUMOR

Co do Jarka i Marka, pisze o nich "Elveez, cytuję: "Gdyby więc doszło do kradzieży, to policja ma informacje, gdzie szukać sprawców".

Ja wiem gdzie szukać Jarka i Marka, bo znam takich ze Słupska dwóch braci: Jarosława Paula i Marka Paula, bohaterów Słupska.

I tu mam dla policji ten szczegół: Jarek i Marek nic nie ukradli Zbigniewowi Ziobrowi, bo są porządnymi facetami, ba, są (prawdziwymi mężczyznami), zwalczając komunistyczny zapach w Słupskim Ratuszu.

Panie ministrze Ziobro, proszę skierować z Pałacu Namiestnikowskiego Depeszę Gratulacyjną i złożyć na ręce JAROSŁAWOWI i MARKOWI PAULOM, za determinację zwalczania komunizmu w Słupsku. Z góry dziękuję!

Z wesołego miasteczka
Zygmunt Jan prusiński
16 września 2007 r.

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » niedziela, 4 listopada 2007, 21:36

@mirek
Nie wiem, czy tak mozna "siem" kolegowac,ale graja ladnie :?: :evil:

http://www.szechter.pl/

JCH :twisted:
Uwolnij swój umysł, reszta sama podąży za tobą, nie kolor a zmysł, nie bądź płytkim bądź sobą.

Zablokowany