Bolek

Idealne miejsce na wszelkiego rodzaju dyskusje polityczne.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
JCH

Re: Bolek

Post autor: JCH » środa, 30 lipca 2008, 19:59

Po kliknieciu, taakie numery sie pokazuja: We're sorry, this video is no longer available
dlatego wychodze z zalozenia, ze jest b.ciekawe :!: :idea: :lol: i "kom-us" sie tak spodobalo,
ze postanowil je "schowac" :shock:

Pozdrawiam
JCH"Wrog Ludu" :roll:
Uwolnij swój umysł, reszta sama podąży za tobą, nie kolor a zmysł, nie bądź płytkim bądź sobą.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » środa, 30 lipca 2008, 20:25

Moze poprostu rozpoznaje zle zindoktrynowane systemy ...operacyjne... dolozylem pelen link wideo dziala i ma sie dobrze
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » czwartek, 31 lipca 2008, 09:17

APEL DO LECHA WAŁĘSY Z DOMU LEJBA KOHNE !

Gdybyś był człowiekiem honoru, zwróciłbyś wszystkie nadane tobie tytuły i honory z Nagrodą Pokoju NOBLA włącznie.

Do tego powinieneś napisać do dyrekcji lotniska pasażerskiego w Gdańsku, żeby "imię" twoje z tej honorowej tablicy zdjęto, bo to jest niepoważne w XXI wieku.

Rozsądnie ci radzę Lechu Wałęsie vel Lejba Kohne, uczyń to natychmiast.

Zygmunt Jan Prusiński
31 lipca 2008 r.
Już niedługo zaproszę na swoją stronę "PTAK POEZJI" !!!

http://www.zygmuntjanprusinski.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
JCH

Post autor: JCH » czwartek, 31 lipca 2008, 22:55

dolozylem pelen link wideo dziala i ma sie dobrze
Tak myslalem, ze jak "idzie" o interesy Narodu, to moza na Ciebie (czasami :P )liczyc...
"Systemy" OP :lol: maja sie rowniez dobrze i dzialaja dzien i noc 8)

Upaly troche doskwieraja, ale co to jest ?w porownaniu z pokojowa :shock: Olimpiada w"Szinach" :!: :roll:

Pozdrawiam
JCH"Wrog Ludu" :roll:
Uwolnij swój umysł, reszta sama podąży za tobą, nie kolor a zmysł, nie bądź płytkim bądź sobą.

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » wtorek, 5 sierpnia 2008, 20:02

OKRĄGŁY STÓŁ NA BIAŁORUSI ?

No jeżeli Bolka zaproszą na Białoruś żeby tam rozbudował "okrągły stół", to Białorusinów czeka to samo co Polaków.

Znowu dosiądą "dobrani" i wyczyszczą to państwo z majątku narodowego.

Ludzi na bruk - a kapitalizm tylko powierzchowny dla oka.

Złodziejstwo będzie miało szeroko otwarte drzwi.

Uważajcie na to Drogi Narodzie Białoruski, nie bądźcie naiwni, bo te hasła jak "wolność" i "demokracja" mają drugą stronę medalu... zresztą lichawego i szybko popadającego w rdzę.

- Może inaczej, zamieńcie ten cholerny okrągły stół na prostokątny, i sprawdźcie metryki, tylko mają być narodowi Białorusini - nie jacyś tam, przebierańcy !

Bo będziecie mieli podobny cyrk polityczny co w Polsce.

- Jestem z Wami Narodowcy !!!

Zygmunt Jan Prusiński
5 sierpnia 2008 r.

http://www.zygmuntjanprusinski.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » wtorek, 5 sierpnia 2008, 23:21

WAĘSA UWIERZYŁ...

Dziennikarze robią sobie jaja.
Oto dobry przykład jacy są "politycy - amatorzy" zniewoleni co do mediów.

Podaję szyfr:
http://www.pardon.pl/artykul/5798/_/7#komentarz_1151653" onclick="window.open(this.href);return false;

Mój komentarz pod tym artykułem jest taki:

BOLEK to by w gumiakach pobiegł przez pustynię Saharę,
gdyby tam na końcu stała skalna góra zamalowana
złotym kolorem...

Z Wesołego Miasteczka
Zygmunt Jan Prusiński
5.08.2008 r.

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » piątek, 8 sierpnia 2008, 22:51

PAWLAK, PRZYJACIEL BOLKA !

- Co za szaleństwo !
Ale w takim porąbanym kraju wszystko może być nienormalne.

Podaję szyfr:
http://www.pardon.pl/artykul/5825/pawla ... lenstwo/17" onclick="window.open(this.href);return false;

Mój komentarz pod tym artykułem jest taki:

CIE CHOROBA...
Pawlak, ty jesteś żydem ?
Chyba nie, bo twoja matka powiedziała mi, że jesteś arabem !
Oj, kłamczuszek z ciebie, kłamczuszek.

Czytajcie, czytajcie - jak Was doją. To są specjaliści w nowej socjotechnice !

Pozdrawiam Czytelników z Wesołego Miasteczka -
Zygmunt Jan Prusiński, 8 sierpnia 2008 r.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » poniedziałek, 11 sierpnia 2008, 10:07

Ty, Kali , co ty jeszcze wymyslisz? Narodowy Bialorusin? Moze narodowy Eskimos ?
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 17 sierpnia 2008, 12:50

Dla mnie ostatnimi autorytetami byli: IGNACY MOŚCICKI i ROMAN DMOWSKI.
ciekawe
eNDecy zawsze kochają Rosję ? bo tak im kazał śp.Roman Dmowski...
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 31 sierpnia 2008, 13:10

Co robi rdzenny poeta narodowy Kali na liscie Wildsztajna?
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 31 sierpnia 2008, 20:27

Solidaryzuje sie z narodem ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » czwartek, 4 września 2008, 09:39

A TO DOBRE PYTANIE !

Tak, jestem na "Liście Wildschtaina". I bardzo bym chciał żebym to był ja.
Kiedy Jurek Izdebski prowadził Radio "SUPERMOVA" w Londynie, mówił o tym i czytał moje dwa wiersze.
Jeden z moich wierszy ma tytuł taki sam, jaki pod tym numerem ma ZYGMUNT PRUSIŃSKI.
Ale, ale w Polsce jest aż trzech Zygmuntów Prusińskich:

Zygmunt Jan Prusiński - to ja;
Zygmunt Janusz Prusiński - profesor z Bydgoszczy;
Zygmunt Prusiński - misjonarz.

Właśnie ten ostatni napisał do mnie do Wiednia list, gdzieś cholera koperta się zagubiła i nie odpowiedziałem mu, a szkoda.
Ale wiem że misjonarz Zygmunt Prusiński jest na misji - chyba w Meksyku.

Jeszcze raz powtórzę, chciałbym żebym to był ja, a nie profesor czy misjonarz !
UB-ecja w Słupsku wiele napisała o mnie. Fakt że na początku mojej ucieczki do Wiednia była wzywana moja Mama, Brat, Siostra i eksmałżonka. Przyczyna dosadna, cytuję: "Zygmunt Jan Prusiński jest wrogiem Polski"!!! To za antyjaruzelskie i antywojenną moją poezję - która wówczas była drukowana w emigracyjnych Pismach na Zachodzie.

Pozdrawiam Czytelników z Wesołego Miasteczka - Zygmunt Jan Prusiński, 4 września 2008 roku.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » czwartek, 4 września 2008, 17:31

No to mi kamien z serca spadl bo juz myslalem ze to nasz ustecki kolega Zygmunt.Choc w sumie to troche za malo na dowod niewinnosci.Moze sie gdzie kwity zapodzialy.

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » piątek, 5 września 2008, 06:13

Ciekawe , że ostatnio Michnik i jego wredna Gazeta tak chwalą Wałęse - toż to szok.
a jeszcze pare lat temu Gazeta Wyborcza tak pisała o nim:

Przegląd ówczesnej publicystyki ?GW? pokazuje nam wnikliwą charakterystykę Wałęsy: osobnika dość prymitywnego, akceptującego antysemityzm, pragnącego dyktatury, sprawcy agonii ?Solidarności?

Według Adama Michnika, dyktatorskich metod używał już w ?Solidarności?, a to w celu zniszczenia wszystkich potencjalnych rywali. ?Wałęsa podzielił ?Solidarność?. Usunął tych wszystkich, którzy umieli mu się przeciwstawić i mogliby zagrodzić drogę. W tym celu uznał za pożyteczne określić ich publicznie mianem ?jajogłowych? lub ?Żydów?? ? pisze Michnik (27.10.1990).

?Być może Wałęsa zwycięży w wyborach prezydenckich. Ale i wtedy nie będzie prezydentem demokratycznej Rzeczpospolitej, lecz czynnikiem destabilizującym polityczny układ, wprowadzającym chaos, izolującym Polskę od świata?.

Władza Wałęsy skończy się likwidacją demokracji: ?Wódz charyzmatyczny będzie ze złowrogą intuicją likwidował wszelkie odruchy niezależne, aż złamie kruchą polską demokrację

?Lech Wałęsa jest politykiem obdarzonym wielkim talentem skłócania ludzi i dlatego jest tak bardzo niebezpieczny. Jego wielkie zasługi przeobrażą się w swoje przeciwieństwo ? staną się przekleństwem dla Polski?.

?Wałęsa jest nieprzewidywalny. Wałęsa jest nieodpowiedzialny. Jest też niereformowalny. I jest niekompetentny. Nieprzewidywalność była zaletą w walce z totalitarnym komunizmem. I stać się musi katastrofą w demokratycznych strukturach współczesnego państwa?

?Straszliwym błędem Gdańskiego Noblisty, błędem, za który płacimy i płacić będziemy ogromną cenę, jest wbicie klina pomiędzy inteligencję a robotników, zaatakowanie i zelżenie tego, co w ?Solidarności? najcenniejsze: solidarności. To, co budowaliśmy przez kilkanaście lat, można paru nierozsądnymi wypowiedziami zniszczyć w ciągu kilkunastu dni. Tym bardziej że ludziom sfrustrowanym, tak biedą jak i kłótniami przywódców, łatwo podsunąć wizerunek wroga ? ?jajogłowego? intelektualisty, ?warszawsko-krakowskiego salonu?.

Najzabawniejsze jest to, ze podobnie teraz wypowiada sie o Kaczynskich :lol:
Może przepisał teksty sprzed nastu lat :shock:
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » piątek, 5 września 2008, 06:47

OCH TEN STRASZNY BOLEK !

Jego matka wnikliwie uczyła go niechęci do żydowskich syjonistów. To prawda, Lech Wałęsa był i jest - choć unikam tego sztucznego terminu, wymyślonego przez cwaniaków - "antysemitą". Ale jego rodzony ojciec był żydem o nazwisku KOCHNE.

Dziękuję za to przypomnienie o następnym cwaniaku, jakim jest Michnik vel... a sami sobie zajrzyjcie do Wiedzy.

Burdel w Polsce na pewno nie czynią Polacy.

Pozdrawiam Czytelników z Wesołego Miasteczka - Zygmunt Jan Prusiński, 5 września 2008 r.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 6 września 2008, 20:38

prostak pisze:

Burdel w Polsce na pewno nie czynią Polacy.

.
Fajny ten Kali .
Pewnie z tego powodu powstało w wielu kulturach takie pojęcie jak "polski porządek" czy "uczciwy jak Polak".Nadawaj dalej Kali ku pokrzepieniu serc. Od razu mi się lepiej robi i pękam z dumy.
Czy np. molestowanie własnej żony to dobry uczynek czy wręcz przeciwnie?Proszę o wykładnie.Czy wolno to Polakowi-katolikowi czynić?W zeszłym roku skradziono mi kable przy domu w Ustce.Polak nie mógł tego zrobić.Ruskich czy murzynów jednak nie widziałem przy posesji.Nic z tego nie rozumiem.
Zbliża się rocznica i nikt nie wie kto to był Leon Czołgosz.
Niby nikt , taki prostak z "wesołego miasteczka Alpen " a jednak zastrzelił amerykańskiego prezydenta.

Leon Czołgosz wg.Wikipedii

"Leon Frank Czołgosz (ur. w maju 1873, zm. 29 października 1901) ? sympatyk anarchizmu, zabójca prezydenta Williama McKinleya.

Czołgosz pochodził z rodziny polskich emigrantów. Urodził się w Alpenie, w stanie Michigan jako jedno z siedmiorga dzieci Pawła Czołgosza (1843-1944) i Marii Nowak (1843-1883). W 1880 roku rodzina mieszkała w Alpenie, potem przeniosła się do Detroit, następnie do Warrensville w stanie Ohio. Czołgosz porzucił rodzinną farmę, wyjechał wraz z dwoma braćmi i rozpoczął pracę w fabryce stali. Za uczestnictwo w strajku bracia zostali zwolnieni z pracy i wrócili do Warrensville. Nie istnieją żadne dowody na związek Czołgosza z jakąkolwiek organizacją anarchistyczną, chociaż uczestniczył w wykładach Emmy Goldman.

31 sierpnia 1901 roku Czołgosz przyjechał do Buffalo, gdzie 6 września, w czasie wystawy Pan American Exposition dokonał zamachu, strzelając dwukrotnie do McKinleya. Złapany przez policję, podał fałszywe nazwisko ? Fred Nieman (Fred Nikt). Prezydent zmarł z poniesionych ran 8 dni po zamachu, a Czołgosz, po krótkim procesie, został stracony na krześle elektrycznym, dnia 29 października 1901 roku. Przed straceniem powiedział:

Zabiłem prezydenta ponieważ był wrogiem prawych ludzi ? prawych robotników. Nie żałuję swojego czynu.

Ciało Czołgosza nie zostało wydane rodzinie. Prośba brata, Waldka, została odrzucona. Obawiano się linczu zwłok zabójcy amerykańskiego prezydenta. Mózg Czołgosza został przewieziony do zakładu medycyny sądowej i tam zbadany przez zespół, którym kierował anatomopatolog, Edward Anthony Spitzka. Resztę ciała Czołgosza zalano kwasem siarkowym, natomiast listy i ubrania spalono."

McKinley był gospodarczym liberałem choć w polityce zagranicznej szedł po trupach i zrobił z USA potęgę.Wystarczyło to aby jego nazwiskiem nazwać najwyższą górę Ameryki Północnej.

Może jeszcze coś sypnąć o wizach do USA dla Polaków czy prawa do noszenia broni dla każdego w Polsce?

no comment

Awatar użytkownika
prostak

Post autor: prostak » czwartek, 11 września 2008, 06:36

LIST DO JERZEGO IZDEBSKIEGO

Tytuł: JESTEM NA LIŚCIE !

Któregoś dnia wpadł do mnie p. Jurek D. i wspomniał że jestem na Liście Wildsteina...
Powiem Ci że przyjąłem to chłodno, nic a nic emocjonalnie. To jest wielki Ekran Życia, a w nim moja cała Emigracja od Traiskirchen - "Obozu dla Uchodźców" do Wiednia. Prawie 13 lat we Wiedniu ! I od razu śliczna ambasada i ich smród komunistów z PRL; co winien jest Budynek, przecież w takim logikowaniu, to i murarz byłby winny.

Moje "dane", nadali mi takie wartości matematyczne: IPN BU 0854/242 PRUSIŃSKI ZYGMUNT.

Przeczekam aż ten wir osłabnie od sensacji. Oczywiście najpier napiszę do IPN do Gdańska, a wiosną pojadę pooglądać sobie, kto w Austrii "walił we mnie granatem" i kto w Polsce spisywał te relacje, pt. "Czy byłem grzecznym emigrantem na Obczyźnie" lub "Jakim byłem emigrantem w Austrii".

Pies im mordę lizał !
Cieszyłbym się, gdyby był mój zawodowy termin "Poeta" w tych aktach.
A zresztą, olać... Zdrajcy i komuniści to w moim pojęciu, bydlaki !

Zygmunt Jan Prusiński
Ustka. 8 lutego 2005 r.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » czwartek, 11 września 2008, 17:58

No Kali ,czekamy ,czekamy.Może sie jakoś wywiniesz.Hans Kloss dwa razy się wywinał to i może ty.Dużo ludzi wtedy wracało bo im sie ćwierć-etaty pokończyły a żadnego zawodu nie mieli bo i po co , to się imają dziś dorywczych lub niskopłatnych robótek.Pracowali wtedy dla ambasady za srebrniki albo na pół-etatu to im się w odrożnieniu od ich mocodawcow nic nie należy.Dlatego tak pomstują teraz bo wyszli na glupków.
Stary kawał ale jary:
Dlaczego tylu byłych TW jeździ na taksówkach.?Bo mają kwalifikacje ("wiedzę").Wystarczy wejść do taryfy i przedstawić się nazwiskiem a on taki TW już bedzie wiedział dokąd jechać.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 10 lutego 2009, 10:20

Mala wpadka Prezesa instytutu im Lecha Walesy. Policja nie reaguje w sadzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » wtorek, 10 lutego 2009, 16:34

To wpadka Policji a nie prezesa Instytutu.Paparazzi dostal w jape bo ktos nie wytrzymal.

Zablokowany