Marsz Niepodległości 11.11.2012

Idealne miejsce na wszelkiego rodzaju dyskusje polityczne.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
inkwizytor

Re: Marsz Niepodległości 11.11.2012

Post autor: inkwizytor » sobota, 10 listopada 2012, 20:38

To już jutro - Bitwa na Patriotyzm! Czy ktoś wie kto będzie zasiadał w jury? :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 10 listopada 2012, 21:06

Jury
Hoffman, Cejrowski, Kukiz, Wojewodzki, Prostak, Pospieszalski Michnik i jakis kleszka :mrgreen:
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » sobota, 10 listopada 2012, 23:03

Kukiz się wycofał, brakuje mi tutaj Maciarka i Terlika hehehe
Obrazek

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » niedziela, 11 listopada 2012, 09:57

Relacja on-lina , telewizja internetowa

http://netvi.tv/marsz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » niedziela, 11 listopada 2012, 21:57

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 11 listopada 2012, 22:13

Nadchodza czasy pojebow.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » niedziela, 11 listopada 2012, 22:33

Topilzin pisze:Nadchodza czasy pojebow.
One już nadeszły. Marsz został zaatakowany? Z tego, co było widać, to z tej flanki leciały cegły, race i płyty chodnikowe.
Choć fakt, ochroniarze próbowali coś zrobić i sami dostali po twarzach od maszerujących.
I to patriotyczne hasło: nie dajcie się sprowokować.

Może jutro wyjdę na ulicę, zdemoluję pół okolicy i powiem, że to policja mnie sprowokowała. Nazwą mnie prawdziwym patriotą?
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » niedziela, 11 listopada 2012, 22:46

Winnickim - Przy tym bandycki rządzie, bandyckim reżimie ...

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » poniedziałek, 12 listopada 2012, 13:56

No tak, prowokacja policyjna, a policjantom spod bluz wystawała koszulka z napisem policja. Mhm, super prowokacja. Winnicki nie odpowiada na pytania i omija to, o co chodzi.
Co on mu tam na koniec mówi?
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » poniedziałek, 12 listopada 2012, 14:36

Czemu zachowania kilkunastu, czy kilkudziesięciu osób rzutują na tysiące które tego dnia godnie maszerowały i nie myślały o żadnych zadymach? :lol: Totalnie tego nie rozumiem. Proponuję porozmawiać z osobami które tam były. Ewentualnie poczytać relację czy obejrzeć filmiki.
A prowokacje? Przecież zawsze były i zawsze będą, więc nie wiem czemu w ogóle ktoś ma jakieś wątpliwości.

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » poniedziałek, 12 listopada 2012, 21:55

Narodziło się nowe znaczenie słowa naród. Otóż naród to grupa ludzi, która bardzo nienawidzi innych ludzi, przeważnie z naciąganych powodów. Ci pozostali to już nie naród, tylko wrogowie narodu. Naród sobie spokojnie szedł, a policja jak zwykle "prowokowała", przecież ci policaje mogli troszkę przymknąć oko na pokojowe podrzucanie kamyczków i małą demolkę w środku miasta. Gdyby jakimś cudem ten nastawiony "pokojowo" naród doszedł do władzy to mielibyśmy powtórkę z historii?
Obrazek

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » wtorek, 13 listopada 2012, 00:33

chlopak_z_ustki pisze:Czemu zachowania kilkunastu, czy kilkudziesięciu osób rzutują na tysiące które tego dnia godnie maszerowały i nie myślały o żadnych zadymach? :lol: Totalnie tego nie rozumiem. Proponuję porozmawiać z osobami które tam były. Ewentualnie poczytać relację czy obejrzeć filmiki.
A prowokacje? Przecież zawsze były i zawsze będą, więc nie wiem czemu w ogóle ktoś ma jakieś wątpliwości.
Chłopak, tylko, że ta prowokacja wygląda jak wejście w szaliku Cracovii na stadion Wisły. Widać, że policja nie jest przygotowana do takich akcji, bo pewnie biurkowych z całego kraju pozbierali, ale nie urągajmy inteligencji człowieka.
http://www.youtube.com/watch?v=73q3lcgJ6cY#
"w kogo rzucają? we wszystkich ********"
To są patrioci, rozwalający stolicę i atakujący każdego dookoła, bo policję zobaczyli. Poza tym, skoro tam było 50 tys luda, to czemu nikt nie powstrzymał tych 137 debili i nie odstawił ich policjantom pod nogi? To trochę dziwne, że nikt nie widział, jak gościu obok odpala race i rzuca ją. Im po prostu tak było wygodnie, bo teraz lecą teksty o prowokacjach, pokazują się w mediach itp. Ci idioci mają bardzo mało z patriotyzmem wspólnego.
T.Pratchett

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » wtorek, 13 listopada 2012, 09:13

Nikomu do paly nie wpadło żeby tych z zakazami stadionowymi na komisarke w tym czasie wezwac. Teraz kara po 500 zł i czekamy na rocznice ogloszenia stanu wojennego i kolejny marszyk Jarosława i Zawiszy.

Obrazek
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » wtorek, 13 listopada 2012, 14:39

Ban.an pisze:
chlopak_z_ustki pisze:Czemu zachowania kilkunastu, czy kilkudziesięciu osób rzutują na tysiące które tego dnia godnie maszerowały i nie myślały o żadnych zadymach? :lol: Totalnie tego nie rozumiem. Proponuję porozmawiać z osobami które tam były. Ewentualnie poczytać relację czy obejrzeć filmiki.
Chłopak, tylko, że ta prowokacja wygląda jak wejście w szaliku Cracovii na stadion Wisły. Widać, że policja nie jest przygotowana do takich akcji, bo pewnie biurkowych z całego kraju pozbierali, ale nie urągajmy inteligencji człowieka.
http://www.youtube.com/watch?v=73q3lcgJ6cY#
"w kogo rzucają? we wszystkich ********"
To są patrioci, rozwalający stolicę i atakujący każdego dookoła, bo policję zobaczyli. Poza tym, skoro tam było 50 tys luda, to czemu nikt nie powstrzymał tych 137 debili i nie odstawił ich policjantom pod nogi? To trochę dziwne, że nikt nie widział, jak gościu obok odpala race i rzuca ją. Im po prostu tak było wygodnie, bo teraz lecą teksty o prowokacjach, pokazują się w mediach itp. Ci idioci mają bardzo mało z patriotyzmem wspólnego.
Spoko spoko, może nie sprecyzowałem, że akurat nie chodzi mi o to, że niby ten człowiek ze zdjęcia to policjant. Równie dobrze mogę też sobie taką koszulkę na allegro kupić za 30zł. Ale jak nazwać sytuacje, gdzie policjant odrzuca racę w tłum? To nie jest prowokacja? Dlaczego ja idąc w takim marszu nie mogę czuć się bezpiecznie, tylko patrzyć czy przypadkiem na mnie raca nie spadnie (rzucona przez policjanta!). A co ze starszymi ludźmi, przecież też byli tam obecni. Ktoś starszy dostałby jakąś zabłąkaną gumową kulą czy racą w głowę i zaraz jakiś zawał gotowy. Czy może chodzi tu o odpowiedzialność zbiorową? Tak działa policja w państwie prawa? Jestem za wyłapywaniem agresorów i przeróżnej maści idiotów - chuliganów, bo tacy ludzie też tam byli i tu chyba nie mamy o czym dyskutować. Ale powtarzam, czemu mało kto patrzy pozytywnie na tą zdecydowaną większość i czemu większość ma niby cierpieć za bandę chuliganów.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » wtorek, 13 listopada 2012, 16:23

Ale powtarzam, czemu mało kto patrzy pozytywnie na tą zdecydowaną większość i czemu większość ma niby cierpieć za bandę chuliganów.
To proste chłopak.Nie można powiedzieć że auto bez jednego koła jest ok bo w końcu ma trzy dobre.
Jeśli za każdym razem są zadymy , mniejsze lub większe .Nie wiadomo co się będzie działo to nikt nie zabierze , dzieci czy dziadków.Tak samo jak ich nikt nie weźmie na mecz piłkarski.EM to był chlubny wyjątek ale wyjątek niestety a nie reguła.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » wtorek, 13 listopada 2012, 21:23

Nasi lewacy w obronie internacjonalizmu.

Obrazek

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » wtorek, 13 listopada 2012, 21:26

elveez pisze:Nikomu do paly nie wpadło żeby tych z zakazami stadionowymi na komisarke w tym czasie wezwac. Teraz kara po 500 zł i czekamy na rocznice ogloszenia stanu wojennego i kolejny marszyk Jarosława i Zawiszy.

Obrazek
Czemu takie bzdury piszesz i wklejasz Elvuś?

Obrazek

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » wtorek, 13 listopada 2012, 22:08

To nie lewacy, to "antyfaszyści" :lol:

Awatar użytkownika
Wajper

Post autor: Wajper » wtorek, 13 listopada 2012, 23:17

Mam ogromną prośbę. Bardzo proszę niech nigdy nikt z Was nie nazwie mnie "Polakiem". Pedał, szmata - okej, ale nie POLAK. Nie potrafię utożsamić się z tym pojęciem i uważam taką asocjację za uwłaczającą. Dziękuję z góry!
"Muzyka to przyjemność, jakiej dusza ludzka doświadcza przez liczenie, nie zdając sobie sprawy, że ma do czynienia z liczeniem."
Gottfried Wilhelm Leibniz

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » środa, 14 listopada 2012, 09:14

Zablokowany