Marsz Niepodległości 11.11.2012

Idealne miejsce na wszelkiego rodzaju dyskusje polityczne.

Moderator: DKS

Artur Mazur

Re: Marsz Niepodległości 11.11.2012

Post autor: Artur Mazur » sobota, 17 listopada 2012, 23:06

Ban.an pisze:Nic dziwnego, że mieli od groma zapasowej amunicji, biorąc pod uwagę zeszły rok. Poza tym, gdzie są zdjęcia pokazujące policjantów w przebraniu? Pokazujące to, co niby było, że policja była w tłumie i wystawała kolesiowi koszulka z napisem policja. Jak mają, to niech udostępnią. Jak na razie wiadomo tylko, że banda chuliganów związana z "patriotami" wszczęła zadymę. A we wrocku tacy patrioci wpadli ludziom na squot i roznieśli wszystko oraz skatowali chłopaka. Zatem do jasnej ciasnej, niech dadzą te zdjęcia, albo wezmą odpowiedzialność za sytuację. A Winnicki i Zawisza powinni pokryć straty z tej zadymy.
Rozumiem Banan , .że jesteś zwolenianinem tej przestępczej organizacji ?
I jesteś gotów pokryć straty ich działalności przez ostatnie kilkadziesiąt lat ?

Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 17 listopada 2012, 23:14

Tak już jest smerfie z wami wierzącymi że zawsze w coś musicie wierzyć a wierzyć to znaczy nie wiedzieć.Stąd późniejsze rozczarowania.Bożki tylko się wam zmieniają i objekty nienawiści.
Mnie osobiście wszelkie marsze mierżą ..no może z wyjątkiem tych z Rio.Mam tak od dziecka i czasów realnego socjalizmu.
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » niedziela, 18 listopada 2012, 08:05

Artur Mazur pisze: Prawdę mówisz ,prawda socjalistyczna, patriotyzm socjalistyczny, prawo socjalistyczne, sprawiedliwość socjalistyczna - już nie wszyscy chcą w to wierzyć .
a Palikot powinien zostać naszym nowym Führer-em
Dawniej mówiło się: Cała prawda, tylko prawda i gó... prawda :D
a teraz jest zwykła prawda - czyli kłamstwo smoleńskie i prawdziwa prawda-smoleńska czy jakoś tak...
Teraz pewnie wkleisz fotkę na której ktoś wkręca żarówkę i podpiszesz, że ręka podniesiona w geście? :lol:
Za dużo radiomaryjnych wiadomości! :roll:
Obrazek

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » niedziela, 18 listopada 2012, 10:52

inkwizytor pisze: Dawniej mówiło się: Cała prawda, tylko prawda i gó... prawda :D
a teraz jest zwykła prawda - czyli kłamstwo smoleńskie i prawdziwa prawda-smoleńska czy jakoś tak...
Teraz pewnie wkleisz fotkę na której ktoś wkręca żarówkę i podpiszesz, że ręka podniesiona w geście? :lol:
Za dużo radiomaryjnych wiadomości! :roll:
A teraz mówi się Gówwno Wyborcze :mrgreen:
TV nie oglądam od 3 lat , same śmieci informacyjne,
a jedyne radio jakie słucham to Radio Gdańsk.

A bać się komuszki już powinniście :twisted:
Ruch narodowy nareszcie!

Nie mam wątpliwości, że cały świat boi się jednego najbardziej;- że w Polsce powstanie ruch narodowy, co będzie oznaczać wybranych demokratycznie katolików u władzy, więc urządzenie państwa po katolicku.

Tego boi się Ameryka republikańska i inna, Rosja, Niemcy, Izrael, masoneria, banki, wielki biznes, najemnicy w rządach, socjaliści, liberałowie, socliberałowie, a najbardziej filozoficzna Szkoła Frankfurcka. Na to czekają wszystkie europejskie narody, i wszystkie religie, bo JPII pokazał, że oznacza to pokojowy dialog, triumfalny powrót teologii i prostej uczciwości w życiu publicznym. Na to czekają wreszcie małe narody słowiańskie i europejskie elity , te prawdziwe. To zapowiada kontrrewolucję światopoglądową na miarę, jakiej nie było od Rewolucji Francuskiej. To oznacza zmiany fundamentalne. To oznacza, że świat zrobi wszystko, by to zniszczyć, rzuci wszystkie pieniądze i środki. Oznacza to też, że musimy zaangażować wielką odwagę, determinację i dojrzałość, może największą w naszej historii.
http://circ.nowyekran.pl/post/80211,ruc ... -nareszcie" onclick="window.open(this.href);return false;

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » niedziela, 18 listopada 2012, 11:35

AKT OSKARŻENIA - w związku z Marszem Niepodległości

W związku z policyjną prowokacją w czasie Marszu Niepodległości w dniu 11.11.2012 roku, która miała miejsce w Warszawie, oskarżam władze Rzeczpospolitej Polskiej oraz "polską" policję o to, że:

Władze RP poleciły Policji przygotowanie zabezpieczenia MN w taki sposób, aby spowodować zamieszki na ulicach Warszawy poprzez wprowadzenie bojówek policyjnych.
w celu spowodowania pretekstu do uderzenia na osoby uczestniczące w spokojnym Marszu Niepodległości. Założeniem i ostatecznym celem było uniemożliwienie świętowania przez polskie społeczeństwo odzyskania w 1918 roku niepodległości, po 123 latach niewoli.

Podjęcie takiej decyzji przez sprawujących obecnie władzę w Rzeczpospolitej Polskiej stanowi zbrodnię przeciwko Narodowi Polskiemu. Tylko wróg narodu może w ten sposób postępować w stosunku do własnego społeczeństwa. Ludzie obecnie sprawujący władzę w RP nie są godni pozostawać na swoich urzędach. Mając na swoich sumieniach jedną z największych zbrodni jaką jest zbrojny atak na własne społeczeństwo pozbawia tą władzę mandatu do jej sprawowania. Fakt, że nie było ofiar śmiertelnych w czasie zajść w Warszawie to tylko i wyłącznie dzięki mądrości i opanowaniu Narodu i osób organizujących ten marsz. Nie zwalnia to jednak osoby odpowiedzialne za stworzenie zagrożenia z poniesienia odpowiedzialności.

Rządy koalicji PO-PSL są rządami zdrady narodowej. Niczym się nie różnią od zbrodniczych rządów komunistycznych, gdzie naród był i jest traktowany przez władzę jak bydło, ...
....
POLACY! Ta władza nie jest naszą władzą. Ta władza służy sobie i zagranicznym mocodawcom. Zniszczyli Państwo Polskie a teraz chcą do końca zniszczyć Naród Polski, który za odzyskanie i utrzymanie niepodległości przelał morze krwi. Naszym prawem i obowiązkiem jest nie zmarnować tej ofiary naszych przodków. Naszym obowiązkiem jest rozliczyć zdrajców Narodu Polskiego.

Jerzy Truchlewski
Polak bez Państwa polskiego

przeczytaj całość lemingu

http://cirilla.nowyekran.pl/post/80112, ... odleglosci" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 18 listopada 2012, 11:59

Ludzie obecnie sprawujący władzę w RP nie są godni pozostawać na swoich urzędach. Mając na swoich sumieniach jedną z największych zbrodni jaką jest zbrojny atak na własne społeczeństwo pozbawia tą władzę mandatu do jej sprawowania
To kiedy "Machtergreifung"? bo jak widzę wolne wybory (fanaberia) zaczęły być nudne skoro non-stop się w nich przegrywa. :lol: :lol: :lol:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » niedziela, 18 listopada 2012, 12:52

smerf, dziwne, że jeszcze nie odmówiłeś mi prawa do bycia Polakiem, bo mam inne poglądy niż jedynie słuszne.
Aha, dziwi mnie jedna rzecz, czemu zmanipulowane lemingi nazywają ludzi o innych poglądach lemingami? Mówicie, że inni sa zmanipulowani, ale sami jesteście tak bardzo zakręceni, że to masakra. Zmanipulowany zwykle nie wie, że jest zmanipulowany.
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 18 listopada 2012, 13:11

Prostak wszedł w smerfa jak alien w psa na filmie Carpentera "The Thing -Coś". :lol: :lol: :lol:

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » niedziela, 18 listopada 2012, 13:35

Ban.an pisze:smerf, dziwne, że jeszcze nie odmówiłeś mi prawa do bycia Polakiem, bo mam inne poglądy niż jedynie słuszne.
Aha, dziwi mnie jedna rzecz, czemu zmanipulowane lemingi nazywają ludzi o innych poglądach lemingami? Mówicie, że inni sa zmanipulowani, ale sami jesteście tak bardzo zakręceni, że to masakra. Zmanipulowany zwykle nie wie, że jest zmanipulowany.!!!

Tak, jedynie słuszne poglądy były za PRL-u,
teraz w drugim PRL-u jest to samo :mrgreen:

Dla Ciebie objawieniem jest to co napiszą w biblii tzw. wykształciuchów ,
czyli Gadzinówce Wyborczej i TVN-ie,
teraz to i już Rzepa dołączyła do jedynej słusznej linii naszej partii
i zacznie kontynuować tradycje Trybuny Ludu

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 18 listopada 2012, 13:50

To po co oglądasz TVN i czytasz GW. :lol: Weź se Małego Modelarza.(w sumie trafna nazwa :lol: )Jednego nie rozumiem...jak można nie oglądać telewizji 3 lata i denerwować się na jakąś stację tv. :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » niedziela, 18 listopada 2012, 16:36

Topilzin pisze:To po co oglądasz TVN i czytasz GW. :lol: Weź se Małego Modelarza.(w sumie trafna nazwa :lol: )Jednego nie rozumiem...jak można nie oglądać telewizji 3 lata i denerwować się na jakąś stację tv. :lol: :lol: :lol:
To jest właśnie zachowanie leminga :) On wcale nie wie, że został zmanipulowany, powtarza teksty setki innych ludzi, którym wmówiono, że mają rację.
Smerf, niektórzy jeszcze potrafia odróżnić informacje od komentarzy. Ale w jedynie słusznej i prawdziwej tv trwam oraz na portalach z salonów 24 i niezależnych nie ma potrzeby podawania samej informacji, bez komentarza. Przeczytałeś cos na niezaleznej i powtarzasz i to my jesteśmy lemingami.
" (...) możliwość, by miastem rządzili wybierani szacowni członkowie społeczności, którzy obiecają, że nie będą się wywyższać ani przy każdej okazji zdradzać publicznego zaufania, natychmiast stała się tematem żartów w całym mieście"
T.Pratchett

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » niedziela, 18 listopada 2012, 16:44

Topilzin pisze:To po co oglądasz TVN i czytasz GW. :lol: Weź se Małego Modelarza.(w sumie trafna nazwa :lol: )Jednego nie rozumiem...jak można nie oglądać telewizji 3 lata i denerwować się na jakąś stację tv. :lol: :lol: :lol:
Otóż można nie oglądać TVN i mieć wyrobioną opinię! Wystarczy codziennie słuchać radia mocheryja! Tam różni posłowie wzywani są na antenowy dywanik i kajają się przed publiką o tym jak walczą ze złym rządem i różnymi szatańskimi invitrami. :oops:
Obrazek

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » poniedziałek, 19 listopada 2012, 00:08

inkwizytor pisze:
Otóż można nie oglądać TVN i mieć wyrobioną opinię! Wystarczy codziennie słuchać radia mocheryja! Tam różni posłowie wzywani są na antenowy dywanik i kajają się przed publiką o tym jak walczą ze złym rządem i różnymi szatańskimi invitrami. :oops:
Dobra , poddaję się , To wy jesteście wielbicielami,
oglądacie i słuchacie Radio Maryja i telewizję Trwam,
nie mogę z wami dyskutować na ten temat, ponieważ nie oglądam tego.

Ale z chęcią poczytam Wasze skrót , sprawozdanie z tych mediów :)
Piszcie nie bójcie się .

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » poniedziałek, 19 listopada 2012, 20:03

Radio Maryja? Trudno przeoczyć bo chyba najsilniejszy nadajnik mają. :lol: Jak inne stacje w aucie nie łapią to ta zawsze. :lol: Dlatego czasem leci bo leci.
Dla mnie jako przekaz informacji niezbyt wartościowa .Tak jak damskie czasopisma.Możesz zrobić skrót czy sprawozdanie z tych damskich smerf jak chcesz.Nie bój się. 8) Niszowa historia dla "wtajemniczonych" .Wszystko układa im się w jednym kierunku. :lol: Ja "wtajemniczony" nie jestem więc dla nich żaden target ze mnie. :lol: .Nie przeszkadza mi jednak bo dla każdego coś miłego.Co tu komentować.GW i rydzykowe media pewno warte siebie.Chociaż ta pierwsza ma często przedruki z niemieckich gazet nie uważanych wcale za lewicowe.Jedyne co może drażnić mnie jako ateistę ale nie za mocno to ta infantylność i nachalność religijna w RM.

Jak się słucha coś od arabów to też tylko allach allach akbar itd. :lol: Niech psychiatrzy to rozgryzają a nie ja.

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » czwartek, 22 listopada 2012, 18:22

Posłuchajcie i skomentujcie merytorycznie.

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » niedziela, 25 listopada 2012, 23:10

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » poniedziałek, 26 listopada 2012, 11:18

Smerf, a Mein Kampf też zacytujesz? :twisted:
T.Pratchett

Artur Mazur

Post autor: Artur Mazur » poniedziałek, 26 listopada 2012, 12:14

Ban.an pisze:Smerf, a Mein Kampf też zacytujesz? :twisted:

Nie, ale Twoich kolegów mogę.Te obrazki przypominają lata 50 i 60 PRL-u , ten sam styl komuszany.

Obrazek

Czy ten "faszysta" z Młodzieży Wszechpolskiej, jest teraz Twoim bohaterem :mrgreen:

Obrazek

Awatar użytkownika
Ban.an

Post autor: Ban.an » poniedziałek, 26 listopada 2012, 12:32

Aaaa, czyli jestem komunistą, bo mam inne zdanie niz Ty lemingu? Fajnie. Patrząc na ludzi, których Ty i Twoi koledzy nazywacie komuchami, to jestem w doborowym towarzystwie 8)
T.Pratchett

Awatar użytkownika
inkwizytor

Post autor: inkwizytor » środa, 28 listopada 2012, 17:18

Kaczy obłęd zbiera coraz większe żniwo, kto nie ulega tej psychozie ten jest komuszką i lewakiem.
Obrazek

Zablokowany