Czy rządzą nami durnie?

Idealne miejsce na wszelkiego rodzaju dyskusje polityczne.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Re: Czy rządzą nami durnie?

Post autor: Smerf Maruda » czwartek, 22 stycznia 2015, 03:51

Topilzin pisze:Jestem osobą też głęboko niewierzącą.
.Nie jestem podatny.Nie słucham bzdet nawet gdy zawierają 50% jakiejś prawdy.
Uff ...aż tyle.Teraz zwyzywasz mnie od kłamców i komuchów bo jak fakty nie pasują to tym gorzej dla faktów.

Przecież to nie ja tylko ty cały czas nimi bombardujesz to i inne fora.Misjonarz.
Skoro napisałeś to co napisałeś , to po co komentujesz filmy , których nie obejrzałeś , czytasz wpisy Smerfa i je komentujesz skoro - .Nie słucham bzdet nawet gdy zawierają 50% jakiejś prawdy

Widocznie jesteś masochistą , jak na forum GP24 pisał nijaki Bóg Urojony , to jego postów nie czytałem, omijałem ,
a Topilzin wszystkie posty Smerfa czyta i komentuje, coś tu się kupy nie trzyma kolego :mrgreen:

Głęboko niewierzący - czyli to też jest wiara i do tego głęboka, napisz od razy fanatycznie niewierzący, lepiej brzmi :twisted:
Zapraszam do polubienia moich stron . . . . . . - www.ziemia-ustecka.pl

www.facebook.com/artur.mazur.14
www.facebook.com/Stara.Ustka
www.facebook.com/ziemia.ustecka

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » czwartek, 22 stycznia 2015, 06:38

Czytam posty smerfa kiedy dotyczą spraw lokalnych , które można zweryfikować.Do tego fotki.Lepszego dziennikarza w Ustce nie ma i za to chwała.
Niejako nie ma wyboru , chyba że ktoś bierze/brał rzecznika na poważnie.Co nie znaczy że łykam wszystko.Mam swój rozum i doświadczenie życiowe.Nie czytam bzdet to nie znaczy że w ogóle nie czytam.
Wystarczy że przelecę pobieżnie aby znać zawartość i przekaz.Oddzielić błyskawicznie ziarno od plew.Szkoda po prostu mojego cennego czasu.Nudzi mnie takie coś.Nie mam swoich guru a zatem też wiary.Polityczne wywody smerfa i forsowanie jedynej słusznej partii uważam za infantylne.
Osobiście już dawno zauważyłem u ludzi , znajomych że nadużycie alkoholu radykalizuje poglądy.Stąd takie przypuszczenie .
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » czwartek, 22 stycznia 2015, 08:05

Widzisz smerf, padłeś ofiara własnych przekonań a Stonoga poprostu zagrał Ci na nosie, zgodnie z regułami o jakich pisze Topek.

https://www.facebook.com/pages/Stonoga- ... 76?fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;

Skąd się wziął Stonoga ? A no stąd co Lepper, Tymochowicz i kilkunastu innych, wypartych od korytka. Jeszcze parę dni temu nawoływałeś do poparcia Dudy.
Głosując na Dudę zagłosujesz na małżeństwa homoseksualne i 5. milionową rzeszę imigrantów
http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/ ... imigrantow" onclick="window.open(this.href);return false;
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » czwartek, 22 stycznia 2015, 08:39

Topilzin pisze:Czytam posty smerfa kiedy dotyczą spraw lokalnych , które można zweryfikować.Do tego fotki.Lepszego dziennikarza w Ustce nie ma i za to chwała.
Niejako nie ma wyboru , chyba że ktoś bierze/brał rzecznika na poważnie.Co nie znaczy że łykam wszystko.Mam swój rozum i doświadczenie życiowe.Nie czytam bzdet to nie znaczy że w ogóle nie czytam.
Wystarczy że przelecę pobieżnie aby znać zawartość i przekaz.Oddzielić błyskawicznie ziarno od plew.Szkoda po prostu mojego cennego czasu.Nudzi mnie takie coś.Nie mam swoich guru a zatem też wiary.Polityczne wywody smerfa i forsowanie jedynej słusznej partii uważam za infantylne.
Osobiście już dawno zauważyłem u ludzi , znajomych że nadużycie alkoholu radykalizuje poglądy.Stąd takie przypuszczenie .
Temat który założył Mirek ma tytuł "Czy rządzą nami durnie" , a ty Topilzin trollujesz w nim nie na temat i próbujesz mnie obrażać .
Walczysz o tytuł największego hejtera usteckiego forum :mrgreen: ? Post elveza jak to często bywa bez sensu.

Trolle i hejterzy , proszę nie oglądać tego filmu :twisted:

https://www.youtube.com/watch?v=MzmtL-4rtRo" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » czwartek, 22 stycznia 2015, 18:06

Nie dla lemingów i trolli

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » czwartek, 22 stycznia 2015, 19:00

Nie dla samodzielnie myślących. 8) :lol:
Publiczka widzę bystra.Wierzących nie trzeba przekonywać. :lol: :lol: :lol:
"Bagatelizować, bagatelizować i jeszcze raz bagatelizować... złapią za rękę, mówić że nie wasza."

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » czwartek, 22 stycznia 2015, 21:00

Topilzin pisze:Nie dla samodzielnie myślących. 8) :lol:
Publiczka widzę bystra.Wierzących nie trzeba przekonywać. :lol: :lol: :lol:
Nawet nie wysłuchałeś , to po co trollujesz ?
Acha, rozumiem, jesteś typowym polskim zawodowym krytykiem,
czyli taki co nie obejrzy filmu, nie przeczyta książki ,
ale pisze artykuły , udziela wywiadów na podstawie , tego co usłyszy od ludzi, przeczyta w internecie :mrgreen:

Współczuje Tobie, twoim znajomym i twojej rodzinie :(

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » czwartek, 22 stycznia 2015, 21:17

Mądre społeczeństwo nie ma durnowatych rządów.

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » czwartek, 22 stycznia 2015, 21:48

Na rozluźnienie piosenka biesiadna , trolle nie słuchać słów .

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » piątek, 6 lutego 2015, 22:55

Przyglądając się wczoraj sejmowej szopce z konwencją przeciw przemocy zastanawiałem się co ciekawego posłowie i sympatyzujące media chcą przepchnąć niezauważenie.
I przeczucie mnie nie myliło:
http://biznes.onet.pl/podatki/wiadomosc ... jekt/hedgr" onclick="window.open(this.href);return false;
Głosami klubów PO i PSL Sejm odrzucił projekt Twojego Ruchu, który zakładał podniesienie kwoty wolnej od podatku do poziomu zależnego od dochodów potrzebnych do zapewnienia minimum egzystencji.
Chociaż w zestawieniu z tą wiadomością szopka z konwencja wydaje się dziwna. Bo cyrk robili prawicowcy, a podniesienie kwoty wolnej uwaliła koalicja. Czyżby to była jedna orkiestra z kilkoma dyrygentami? Czas chyba w wyborach uwalić wszystkich sejmowych etatowców i - podobnie jak w Słupsku - postawić na całkiem nowe, choćby najbardziej egzotyczne partie i twarze. Znane partie i osoby zawodzą. Dlaczego więc nie spróbować z nowym parlamentem? Kilku zawiedzie, ale i pojawią się również tacy, którzy coś zmienią.

Ciekawa stronka dot. kwoty wolnej: http://kwotawolna.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » sobota, 7 lutego 2015, 09:20

Obrazek

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » sobota, 7 lutego 2015, 20:06

Janusz Rewiński na konwencji wyborczej kandydata PiS: ?Andrzej Duda na prezydenta, a reszta kandydatów na piwo!?

http://wpolityce.pl/polityka/232883-jan ... ow-na-piwo" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » sobota, 7 lutego 2015, 21:11

Smerf Maruda pisze:Janusz Rewiński na konwencji wyborczej kandydata PiS: ?Andrzej Duda na prezydenta, a reszta kandydatów na piwo!?

http://wpolityce.pl/polityka/232883-jan ... ow-na-piwo" onclick="window.open(this.href);return false;
Jednego nie rozumiem smerf.Tak ci zależy na Polsce to powinieneś wiedzieć jak bardzo niezdrowo jest kiedy jedna partia rządzi dłużej niż 2 kadencje.
Wszystko jednak robicie aby tak się stało.Zbieracie z ulicy co popadnie , bez zastanowienia , jak leci , byleby jechało toto na PO .Nie ważne czy ma coś do powiedzenia czy nie.Może innej opcji nie ma już ,pies wie, dlatego przerżniecie następne wybory i zacementujecie obecny układ. :roll:

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » niedziela, 8 lutego 2015, 09:32

Topilzin pisze:
Smerf Maruda pisze:Janusz Rewiński na konwencji wyborczej kandydata PiS: ?Andrzej Duda na prezydenta, a reszta kandydatów na piwo!?

Jednego nie rozumiem smerf.Tak ci zależy na Polsce to powinieneś wiedzieć jak bardzo niezdrowo jest kiedy jedna partia rządzi dłużej niż 2 kadencje.
Wszystko jednak robicie aby tak się stało.Zbieracie z ulicy co popadnie , bez zastanowienia , jak leci , byleby jechało toto na PO .Nie ważne czy ma coś do powiedzenia czy nie.Może innej opcji nie ma już ,pies wie, dlatego przerżniecie następne wybory i zacementujecie obecny układ. :roll:
Nie odpowiadam za politykę i PR jaki prowadzi Kaczyński i PIS.

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 8 lutego 2015, 10:19

Pisowskie , propagandowe linki same się tu nie wklejają. :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » niedziela, 8 lutego 2015, 14:49

Obejrzyjcie film, ale beka, nareszcie normalna satyra.

Topilzin pisze:Pisowskie , propagandowe linki same się tu nie wklejają. :lol: :lol: :lol:
Też mi przykro , że nie ma innej partii , siły mogącej zmienić ten burdel w Polsce, pozostaje nam PIS i Kaczyński.

To jak sam mówiłeś jest tylko polityka, czyli nie głosuje się na mniejsze zło,
uważam , że głosowanie na PIS, jest głosowaniem na mniejsze zło,
a przede wszystkim jedyną partią, szansą , zastopować neokolonizacje Polski,
oraz rozbioru , przez sąsiadów za Odry , Buga, oceanu i Morza Śródziemnego

Awatar użytkownika
Topilzin

Post autor: Topilzin » niedziela, 8 lutego 2015, 16:03

Zadna opcja nie rządzi wiecznie to się pewno doczekasz. :lol: Nie wiem tylko czy ludzie będą szczęśliwi. :?:

Awatar użytkownika
maj

Post autor: maj » niedziela, 8 lutego 2015, 17:31

Żadne PO, żaden PiS, a tym bardziej PSL, SLD i inne klony tychże partii. Trzeba brać świeżaków spoza jakichkolwiek układów. Owszem, jakiś procent z nich okaże się debilami czy zwykłymi cwaniakami (może nawet dwa w jednym), ale również pojawią się ludzie z misją. W obecnym układzie mamy to samo, z przewagą cwaniactwa, więc nawet jak wymiana ekipy pójdzie w kierunku takim jak obecny, to sukcesem będzie wyrugowanie etatowców z sejmu. A nowi, zanim obrosną w piórka, zdążą jeszcze coś dobrego dla kraju zrobić.
Zero obecnych nazwisk, zero obecnych partii. Kampania ZERO.
(I w tej właśnie chwili podjąłem decyzję o założeniu firmy do kreowania nowych elit :wink: )

Swego czasu była taka frakcja demokraci.pl. z Frasyniukiem chyba na czele. Nie rozumiem w jaki sposób ekipa z takim potencjałem nie potrafiła zaistnieć medialnie i chyba teraz odeszła całkiem w niepamięć. Dużo sobie po nich obiecywałem. Niestety PR zerowy.
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » niedziela, 8 lutego 2015, 17:33

Wpadka podczas transmitowanej na żywo Rady Krajowej PO.

To miał być mocny początek kampanii prezydenckiej Bronisława Komorowskiego. Oto na Stadionie Narodowym Platforma Obywatelska udziela poparcia swojemu kandydatowi, a ten wygłasza mowę nadającą ton batalii o reelekcję. Stało się jednak inaczej.

Bronisław Komorowski zaczął z właściwą sobie energię, ale przy fragmencie, gdy mówił o osiągnięciach swojej prezydentury, zaczął wyraźnie przegrywać z sennością, by po kilku minutach zapaść na 15-minutową drzemkę przy mównicy.

Funkcjonariusze BOR natychmiast pospieszyli z pomocą przytrzymując głowę państwa podczas tej chwili relaksu. Po kilkunastu minutach, wyraźnie wypoczęty prezydent dokończył przemówienie nieświadomy, że cały czas był bohaterem niecodziennej relacji na żywo w największych telewizjach.

Sztabowcy winą za całą sytuację oskarżają akustykę pomieszczeń Stadionu Narodowego.

? Przemówienie nie należało do najbardziej porywających, ale to nie nowość ? przyznaje polityk ze sztabu Bronisława Komorowskiego. ? Tym razem jednak przez bardzo silny pogłos po raz pierwszy prezydent mógł siebie tak wyraźnie usłyszeć.
Obrazek
Źródło: TVN24.

http://aszdziennik.pl/114431,pilne-bron ... a-15-minut" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Smerf Maruda

Post autor: Smerf Maruda » czwartek, 12 lutego 2015, 18:11

50XNdF5PoPY