"De Luxe Festival"/11-13 Sierpnia/Starkowo

Wiesz o ciekawej imprezie albo koncercie? Tutaj możesz zamieścić zapowiedzi odbywających się w mieście imprez i podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Zdjęcia mile widziane.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
GRABARZ
Posty: 2809
Rejestracja: czwartek, 30 czerwca 2005, 12:21
Lokalizacja: Przewłoka - Reszta Świata
Kontakt:

"De Luxe Festival"/11-13 Sierpnia/Starkowo

Post autor: GRABARZ » sobota, 25 lutego 2017, 00:28

Śledziożercy, Mięsożercy, Frutarianie i Jarosze, a przede wszystkim Miłośnicy Dobrej Muzyki!

Zagroda ma dla Was dobrą nowinę- w dniach 11-13 sierpnia w Starkowie odbedzie się prawdziwy Festiwal. Będzie DeLuxe! Trzy dni wyśmienitej zabawy w rytmie rockabilly, polskiego rocka, piosenki aktorskiej i muzyki folk. Na każdy dzień przewidzieliśmy 999 biletów wiec jak się tylko pojawią w sprzedaży nie czekajcie ani chwili.

Sprzedaż biletów już od lutego, wiec zbierajcie fundusze.

Cena karnetu trzydniowego to 99zł, bilet dwudniowy - 69zł, a bilet na jeden festiwalowy dzień to koszt 49 złotych - niezależnie jakiego dokonasz wyboru - gwarantujemy wyśmienitą zabawę każdego festiwalowego dnia. Gościć będziemy blisko 20 zespołów z dalekich stron, ale też kilka naszych lokalnych gwiazd!...

A to wszystko w scenerii folkloru Starkowa, śledziowych przysmaków, długich letnich wieczorów i białych nocy.

A wiec zapinamy pasy! Mamy potwierdzenie następujacych zaspołów: Renata Przemyk, Jary Oddział Zamknięty, KSU, Azyl P., Mr.Zoob, The Silver Shine, Kitty in a Casket, Parafraza, Bulbulators, Dr. Hackenbush...

A to tylko wstęp :-)

Systematycznie będziemy dzielić się dobrymi nowinami, właśnie w tym miejscu, więc udostępniajcie wydarzenie i dawajcie nam znać ile tego śledzia złowić, ile swojskiej kiełbasy uwędzić i ile kotletów sojowych usmażyć.

Niech Śledź będzie z Wami!

https://www.youtube.com/watch?v=1NYi-tPCdVA" onclick="window.open(this.href);return false;
Nie trzeba się nikogo bać. A jeśli ktoś się kogoś boi, to dlatego, że udzielił temu komuś jakiejś władzy nad sobą. (H.Hesse)

ODPOWIEDZ