Rozbestwionym uczniom stop...

Dla wszystkich uczniów i studentów z naszego usteckiego regionu. Można tutaj dyskutować o miejscu w którym się uczycie bądź uczyliście. O szkołach, nauczycielach, przedmiotach, itp.

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
maj

Rozbestwionym uczniom stop...

Post autor: maj » sobota, 10 marca 2007, 09:23

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... A/70309030

No i bardzo dobrze Obrazek Chyba kilkoro rodziców mocno sie zdziwiło zachowaniem swojej pociechy w szkole...

Jeszcze gdyby trak zrobić takie rodzicielskie patrole( nawet wspólnie z policją) wieczorem po mieście, czy monitorowanie sklepów monopolowych... Ciekawy efekt by mógł być ... Obrazek
"Ruchy władzy są strasznie przewidywalne, traktują Polaków jak głupich ludzi" (J. Stuhr)
Projekt niezależny "Ustka! To logiczne" https://www.facebook.com/groups/2293914710838298/

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » sobota, 10 marca 2007, 12:50

uff dobrze ze wyszedłem juz z tego gimnazjum bo to co sie dzieje to po prostu parodia :lol: :lol:

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » sobota, 10 marca 2007, 13:50

wszystkim zainteresowanym proponuje pojsc na styk wilczej z koscielniaka(kolo godz 18) pod blokiem staja grupka 3-7 chłystkow w tym synalek pewnej Pani z urzedu :)) (pozdrawiam) i moj sasiad Piotrus Normalni ludzie boja sie kolo nich przejsc (to uczniowie wlasnie gimnazjum - i 2 starszych) - taki a'la mlodociany gang kurtka N3b w ocelota i pitbull amstaf lub bulterier - nalewka na standradzie - policji nie widac
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

mika
Kontakt:

Post autor: mika » sobota, 10 marca 2007, 20:44

Co do gimnazjalistow coz jak sobie rodzice niewychowali dzieci to teraz maja ... dzieci sie nie wychowuje w wieku 14, 15, 16 lat tylko troche wczesniej od malego trzeba dzieci nauczyc szacunku do starszych w tym wypadku nauczycieli.

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » sobota, 10 marca 2007, 20:55

elveez daj spokoj od razu mlodociany gang...
tupniesz mocniej noga i juz ich nie ma

Awatar użytkownika
alien
Kontakt:

Post autor: alien » sobota, 10 marca 2007, 22:02

nie chodzi tu o wychowanie dzieciaki poprostu nie nawidza szkoly zapewne jak kazdy :wink: dla nich nauczyciel wychowawca itp. sa nikim nie znaja sie na ty dla nich to jest obca osoba a po za tym jak nauczyciel jest wredny dla ucznia uczen odplaci mu sie wlasnie tego typu zchowaniem 8) sam bylem uczniem tego oto gimnazjum i sam nie lubilem wielu nauczycieli i zawsze zachowywalem sie wobec nich tak jak oni wobec mnie :roll:

mika
Kontakt:

Post autor: mika » niedziela, 11 marca 2007, 01:38

No coz Alien to twoja opinia moim zdaniem to zalezy od wychowania. Nauczyciel jak nauczyciel jego nietrzeba lubic ale tolerowac i szanowac tak.

Awatar użytkownika
elveez
Kontakt:

Post autor: elveez » niedziela, 11 marca 2007, 10:56

nauczyciele kaza sie uczyc ..uczniaki tego nie lubia..efekty widac na forum :D
Ciekawostki z regionu i nie tylko. Zapraszam na mój kanał. http://www.youtube.com/user/elveezultra/videos
Obrazek

chlopak_z_ustki

Post autor: chlopak_z_ustki » niedziela, 11 marca 2007, 14:15

ja też nie lubiłem wszystkich nauczycieli ale bez przesady...
w sumie po gimnazjum to wspominam miło wszystkich nauczycieli :)

yeah

Post autor: yeah » wtorek, 20 marca 2007, 23:05

eleveez co do twojego postu na temat "chlopcow" z rogu przyznaje calkowita racje! niestety taka jest prawda stoi ich nawet z 10 a moze i wiecej z "uroczym" pitbulterierem do tego wszystkiego nie dosc ze stoja dra "buzie" to jeszcze pala pija smieca no poprostu wszystko znalezli sobie kacik wspolnej adoracji....niestety codziennie tamtedy przechodze i naprawde wspolczuje ludzia ktorzy mieszkaja w tym blokach pod ktorymi oni stoja....

mika
Kontakt:

Post autor: mika » środa, 21 marca 2007, 17:09

Wiecej blokow budujmy bedziemy mieli wiecej takich grupek stojacych ... tym bardziej jak jeszcze ten lasek zostanie tak jak to kiedys pisal Pan Siudek chyba na nowe bloki przeznaczony, chyba bo to byly gdybania. Tak to jeszcze czasem spod blokow ida do lasku heh tez tam czasem chodze i mi tam nie przeszkadzaja, ale wiem ze takie grupki krzykliwe sa denerwujace tym bardziej w nocy :D no i ja tam nie mieszkam. Heh Ustka sie rozwija wzwyz zamiast wszerz :)

Anonim

Post autor: Anonim » piątek, 23 marca 2007, 21:30

Tak sie sklada ze jestem z tego osiedla i chcialbym poinformowac elveez oraz chlopaka z ustki ze maja dosc bujna wyobraznie... :? Nie stoimy tam po to zeby ktos sie nas bal...!Stoimy tam tylko dlatego nie w ustce nie ma nic to doboty!!!(poza wakacjami)Ale to jeszcze nie koniec!Co sie uczepilas spa...?!To juz psa nie mozna miec...kolega chcial takiego miec i takiego kupil!Nie tez zadnej nalewki a policja jest dosc czesto tak samo jak ŻW i SM!!! :!:

yeah

Post autor: yeah » piątek, 23 marca 2007, 21:55

po 1 jak juz to czepiles nie czepilas a po drugie to nie w tym sensie to napisalem lecz w tym ze ludzie boja sie tamtedy przecodzic mimo tego ze wy nie macie zlych zamiarow a po trzecie dziwie sie ze jeszcze nikt z tych mieszkoanow tam was nie pogonil ja bym napewno to zrobil!

mass98mgwo

Post autor: mass98mgwo » piątek, 23 marca 2007, 21:59

chwile chwile.

dokuadnie, ja też jestem z tego osiedla, policja, i inne organy są często tutaj. a na na tym rogu stoimy bo gdzie mamy stać? na klatkach? tak właśnie miasto dba o młodzież, a co do psa to co juz nie mozna miec?
a co do lasku, hmm... co lasek wytną blok postawią? chyba śmieszny ktoś jest.
skoro wy tacy mądrzy to powiedzcie gdzie sami stoicie? zamulacie w domu albo na tym necie? pewnie, albo chowacie sie po kątach żeby was ludzie nie widzieli, nie wiem o co wam chodzi wogóle, ewentualnie sie uczycie zakuwacie od rana do wieczora i co z tego macie?
na tej stronie (zachodniej) miasta nie ma nawet ławek, jedynie są na koscielniaka, więc sobie tam stoimy, ale nasze szanowne władze pchają pieniądze tylko w centrum, o tej dzielnicy niedługo zapomni nawet Bóg,
a i do waszej wiadomosci ten pies jest rasy "bulterier" tak pewnie adoracja wspólna rozkładamy sobie nie wiem obrus i sobie pijemy, a ze swieta ida spedzimy je wszyscy wspolnie tam nawet lany poniedzialek sobie zrobimy tez w tym miescu ej no bez przesady. ;//
:roll:
no wiecie jestesmy yoo elo nigga gangsta wiecie.
skoro wy wiecie wiecej o tym osiedlu. powiedzcie gdzie mamy siedziec?
a nie tylko a tu taki stoi tam taki. a ten pali szluge, a ten przeklnąl, a co do ludzi którzy tam mieszkaja nie ma problemow. jedna pani powiedziala raz chlopaki mi nie przeszkadza to ze sobie tu stoicie i co?
wy macie bujne wyobraznie. jak to kolega wyzej napisal.
zobaczcie na swoje podwórko chyba ze macie smietnisko, bo ja u siebie tego nie widze..
gdzie jest te co mialo byc na tym osiedlu boisko?
normalnie swietnie, boisko jest na nowej jedynce normalnie cud miód, bramki bez siatek, piłka leci aż do płotu i co? to ma być boisko? do kosza nic nie mam bo to mi pasuje. ale jest gdzie pograc jeszcze na stoczni, ale tam z kolei jest na betonie:| wiec jak nie idziemy pograc to gdzie my mamy stać? mysle ze jakis radny z zachodniej strony sie zainteresuje tym co sie dzieje na jego stronie i wyjdzie do ludzi i popyta ich co by mozna bylo zmienic czy cos im przeszkadza a nie. wedlug mnie taki powinien byc prawdziwy rajca, pana Siudka który ma wiele pomysłow i mam szacunek do niego pokazał się wśród ludzi jak roznosił swoje ulotki na głosowanie ale to tylko tyle co widzialem i wtedy tylko z ludzmi rozmawial, a tak to pustka, myśle ze jak bd jechał samochodem zatrzyma sie i spyta czy ludzie sie nie skarza na nas, jak nam tu jest, czy mozna cos zmienic. ale po co. lepiej wszystko robić w centrum.
a na koniec dodam tyle jeszcze. czemu wy tylko mowicie o tym zdarzeniu? na miescie tez takie rzeczy sie dzieja. co myslicie ze posterunek policji tu zrobia zeby nas upilnowac?
po kolejne dodam jeszcze ze sam ktos tu jest jak nalewka. :roll:

sQuN

Post autor: sQuN » piątek, 23 marca 2007, 22:01

yeah pisze:a po trzecie dziwie sie ze jeszcze nikt z tych mieszkoanow tam was nie pogonil ja bym napewno to zrobil!
Ale jeśli jestem z tego osiedla to nikt nie może mi zabronić tam stać. Nie wiem czego ludzie się boją? Czy my kogoś pobililsmy, ublizamy przechodzącym ludzia? I jakie znowu nalewki? :D
A piesek nie jest nawet agresywny ^^

Jeśli nawet chcielibysmy isc gdzies indziej to nie ma gdzie!
0 ławek
0 boisk
ogólnie nie ma gdzie posiedzieć.

Anonim

Post autor: Anonim » piątek, 23 marca 2007, 22:02

dobra...wisi mi to!To ze sie nas boja to nie nasza wina...tak jak powiedzialem stoimy tam bo nie ma co robic!A skoro taki jestes cwaniak to czemu tego nie zrobisz w imienu tych ktorzy tam mieszkaja i sie nas moja...

mass98mgwo

Post autor: mass98mgwo » piątek, 23 marca 2007, 22:04

dokuadnie squn nie ma gdzie siedzieć.
ale boiska są ale wiesz sam w jakim stanie.

Anonim

Post autor: Anonim » piątek, 23 marca 2007, 22:07

w 100% zgadzam sie z mass98mgwo!To my tam stoimy i MY wiemy najlepiej jak jest a nie kazdy sie wymadrza...bo to tamto sramto...pss jestescie zalosnie!

Anonim

Post autor: Anonim » piątek, 23 marca 2007, 22:15

aha i jeszcze jedno...nie boimy sie zadnego tupania :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

yeah

Post autor: yeah » piątek, 23 marca 2007, 22:15

stweirdzam fakty ze ludzie ktorzy kolo was przechodza sie boja! macie wyrozumialych sasiadow w takim razie podziwiam ta "pania" co NIBY tak powiedziala <lol> ! dla mnie stojcie sobie tam ile chcecie mnie to nie dotyczy ale prawo wypowiedzenia sie mam! nara

Zablokowany