Zmiany na forum

Moderator: DKS

Awatar użytkownika
admin
Site Admin

Zmiany na forum

Post autor: admin » poniedziałek, 8 sierpnia 2005, 15:49

Drodzy forumowicze od wrzesnia 2005 zamierzamy zmienić układ forum na www.ustka.pl. Dlatego zwracamy się z prośbą o propozycje nowych działów. Propozycje mozna wpinać bezpośrednio w tym temacie lub tez mailem na adres opinie@um.ustka.pl

Awatar użytkownika
kulTOOLA

Post autor: kulTOOLA » poniedziałek, 8 sierpnia 2005, 17:30

Zanim cokolwiek napiszę na ten temat zaapeluję:

DROGI ADMINIE
Proszę Cię w imieniu swoim i (mam nadzieję) większości odwiedzających to forum, abyś zrobił coś z tymi idiotami piszącymi pod nickami "froggie", "Edward Kuciak", "Lewed", "Lewedek" i "Lewy sprawozdawca". Bardzo skutecznie niszczą to forum. Nieustannie zakładają nowe tematy dotyczące siebie, kłótni między sobą i jeszcze czasem coś o Stanie Tymińskim. Nie wierzę, żeby takie coś w czymkolwiek ubarwiało forum. To jest nudne i błazeńskie.

To tyle.

A co do tematu - na pewno dział dla ludzi spoza Ustki, by mogli uzyskać szybką odpowiedź na pytanie dot. naszego miasta.

A jeśli chciałoby się torchę wejść w szczegóły, można by w dziale Aktualności zmieścić kilka podfor (chyba tak to się pisze), np. "Sport w Ustce", "Kultura" itp.
"Po co mam czas tracić na mówienie do ściany, ściana i tak zawsze swoje wie..." Banach

Awatar użytkownika
Jantar__Ustka

Post autor: Jantar__Ustka » poniedziałek, 8 sierpnia 2005, 18:00

O tak jednym dzialem sportowym moglby byc np. dzial "Jantar Ustka" :) to dobry pomysl z tymi podzialami.

maja

Post autor: maja » wtorek, 9 sierpnia 2005, 12:32

Nie można specjalnie czepiać sie tej strony, no może poza szybkością jej otwierania. Ale o tym wielu pisało... i nic z tego nie wynikło.

Moim zdaniem forum zyskałoby na przejrzystości, gdyby tematy nieporuszane w ciągu ostatnich 1-2 miesięcy automatycznie były usuwane z forum lub przenoszone do "ARCHIWUM", w którym jedynie możnaby było edytować już napisane posty, bez wstawiania nowych.
Oczywiście winno to być wyraźnie zaznaczone w regulaminie forum żeby nikt administratora nie posądzał o cenzurę. :wink:
"Nigdy nie śpij z większym od siebie wariatem" (II Prawo Hartleya)

Leszek

Re: Zmiany na forum

Post autor: Leszek » poniedziałek, 5 września 2005, 16:35

wypadalo by w koncu utworzyc strone ogloszen !!
tego tu naprawde brakuje, w kazdym innym miescie sa takie ogloszenia drobne jak: szukam lub dam prace, sprzedam, kupie, motoryzacja itd.

Dziwie sie bardzo ze tego jeszcze nie wprowadziliscie.

Prosze przemyslec, ja mysle ze wlasnie takie male ogloszenia zwieksza ogladalnosc tej strony.

w takich tez ogloszeniach moga prywatne osoby i inni oglaszac wolne np. pokoje, apartamenty itd w Ustce.

Masa ludzi z roznych stron Polski oraz z zagranicy jest zdziwiona ze pod www.ustka.pl nic takiego nie ma.

Osobiscie bylem juz duzo razy na ten temat pytany gdyz przebywam blizko Ustki oraz za granica.
pozdrawiam.
Leszek.

Kazimierz B.

Post autor: Kazimierz B. » poniedziałek, 5 września 2005, 17:07

Ić stont spamerze.

ps. Sprzedałeś juz wszystkie bryki?

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » poniedziałek, 5 września 2005, 17:38

Kazimierz B. pisze:Ić stont spamerze.

ps. Sprzedałeś juz wszystkie bryki?

Ja terz gonilem tego szrociaza.
Taka jednosc pogladuw, zadko nam sie zdaza.
......

Kazimierz B.

Post autor: Kazimierz B. » poniedziałek, 5 września 2005, 18:43

Ale ty miszczó przerosłeś w spamowaniu.

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » poniedziałek, 5 września 2005, 19:02

Kazi - ja, ten k....sko wredny element,
przyjmuje to jako komplement.
I jest to dla mnie pochwala,
za to, ze gdy ty spisz, to ja dzialam.
Bog mi powierzyl honor szlachty
i ja dla niej odwalam te wachty.
Kazi, czy ta mysl cie nie zachwyca,
ze ja i z ciebie moge zrobic szlachcica?
......

Awatar użytkownika
Juma

Post autor: Juma » czwartek, 8 września 2005, 07:28

[quote="kulTOOLA"]Zanim cokolwiek napiszę na ten temat zaapeluję:

DROGI ADMINIE
Proszę Cię w imieniu swoim i (mam nadzieję) większości odwiedzających to forum, abyś zrobił coś z tymi idiotami piszącymi pod nickami "froggie", "Edward Kuciak", "Lewed", "Lewedek" i "Lewy sprawozdawca". Bardzo skutecznie niszczą to forum. Nieustannie zakładają nowe tematy dotyczące siebie, kłótni między sobą i jeszcze czasem coś o Stanie Tymińskim. Nie wierzę, żeby takie coś w czymkolwiek ubarwiało forum. To jest nudne i błazeńskie.

To prawda. Bardzo czesto odwiedzalem Wasze forum. Bylem taki czytajacym uczestnikiem. Ale jak pojawil sie jakis kretyn (bo mysle ze to jest jedna i ta sama osoba) to zagladanie na to forum to strata czasu. Przeciez admin ma mozliwosci zablokowania uczestnika ktory naprawde niszczy forum.
Y

maja

Post autor: maja » czwartek, 8 września 2005, 07:45

POPIERAM !!!!

Niestety Zjawisko takie jak Administrator chyba na tym forum nie istnieje.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin

Post autor: admin » czwartek, 8 września 2005, 09:42

Juma pisze:
kulTOOLA pisze:Zanim cokolwiek napiszę na ten temat zaapeluję:

DROGI ADMINIE

To prawda. Bardzo czesto odwiedzalem Wasze forum. Bylem taki czytajacym uczestnikiem. Ale jak pojawil sie jakis kretyn (bo mysle ze to jest jedna i ta sama osoba) to zagladanie na to forum to strata czasu. Przeciez admin ma mozliwosci zablokowania uczestnika ktory naprawde niszczy forum.
Y
Witam
Użytkownicy "Lewed", "Lewedek" i "Lewy sprawozdawca" zostali zbanowani...
A wiekszosc ich postów usunieta z tego forum.
Pozdrawiam Admin

Awatar użytkownika
Mirek

Post autor: Mirek » czwartek, 8 września 2005, 10:37

Nareszcie ! :D

maja

Post autor: maja » czwartek, 8 września 2005, 10:43

No to może jeszcze "Edward Kuciak" 8)

Awatar użytkownika
Juma

Post autor: Juma » czwartek, 8 września 2005, 13:02

Witam
Użytkownicy "Lewed", "Lewedek" i "Lewy sprawozdawca" zostali zbanowani...
A wiekszosc ich postów usunieta z tego forum.
Pozdrawiam Admin[/quote]

Dobra robota. Dziekuje. Wracam do Was.
A tak na marginesie to sprawdze osobiscie co sie zmienilo od
mojego ostatniego pobytu w Ustce w maju.
Przyjade do Ustki 15 wrzesnia.
Y

Edward Kuciak

Post autor: Edward Kuciak » wtorek, 13 września 2005, 12:13

maja pisze:No to może jeszcze "Edward Kuciak" 8)

Pan Kuciak jest ponad takie pelne zawisci wypowiedzi. Ja wiem, ze Panu Kuciakowi zazdroszcza wszyscy, ze jego Lewed`s Blog jest najpopularniejszy na Sieci. Zagugluj na haslo Lewed a wyskoczy ponad 5 tysiecy razy. To orez Pana Kuciaka Szlachcica Polskiego w walce z SLOMOZBUTYZMEM. Pan Kuciak nie zamierza nikomu zabraniac wejscia na jego Dziennik Polskiego Szlachcica i oczekuje tego samego od innych. Pozdrawiam z jesiennego Toronto.
......

Awatar użytkownika
kulTOOLA

Post autor: kulTOOLA » środa, 21 września 2005, 16:53

No i jak z tymi wrześniowymi zmianami? Najważniejsza została dokonana - Kuciaka nie ma i nie będzie (odpukać). Ale co dalej? Czekam, bo chciałbym, żeby forum się rozwijało i przygarnęło więcej ludzi o różnych zainteresowaniach :) (bez urazy Mirek, Edward i Kaz. B. :P)
"Po co mam czas tracić na mówienie do ściany, ściana i tak zawsze swoje wie..." Banach

Kazimierz B.

Post autor: Kazimierz B. » środa, 21 września 2005, 23:09

Zdaje sie że Pan Rzecznik wybył to i zmian nie będzie.

Włodzimierz Siudek

Post autor: Włodzimierz Siudek » czwartek, 22 września 2005, 07:36

Koszt logowania każdego uczestnika forum był ogromny, spadła znacznie kreatywność, widowiskowość za cenę kultury wypowiedzi, poprawności. konieczność korzystania z nicka, możliwość rozpoznania i dotarcia do nadawców obleśnych wiadomości i twórców ewentualnych skandali skutecznie zniechęciła wielu znajomych i aktywnych uczestników życia publicznego, starej władzy i wielu innych do twórczości. Moim zdaniem szkoda, że nie ma jakiejś formuły pośredniej - wtedy forum kwitłoby, a internauci nie baliby się wystepować nawet ostro, gdzieś przy granicy.

Awatar użytkownika
kulTOOLA

Post autor: kulTOOLA » czwartek, 22 września 2005, 10:36

Gdybyśmy wrócili do możliwości pisania bez rejestrowania się, nawrót kuciakopodobnych obleńców byłby nieuchronny :(

Zablokowany